Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 eves vagyok kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves vagyok kapcsolatban vagyok 13 eves lanyal 8honap kapcsolat utan nem nagyon jarunk ki eleg sokat veszekszunk es azota van egy lany aki 5-6 eve szeretek velem egykoru es nemtudom hogy meg e kaphatnam vagy hogy mi legyen most?

Figyelt kérdés

#Kapcsolatban masra hondolok #Mit tegyek ha masra gondolok #Miert veszekszunk enyit? #Megeri a szakitas? #Hogyan doncsek
2022. júl. 22. 12:33
1 2
 11/13 hungarikum_202 ***** válasza:
31%
Borsodi szitu vagy brékó, brékó, itt Nosika?.
2022. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Testvérem a krisztusban.

Gyere Budapest, Zách u. 4, 1101 Hungary

2022. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha mást szeretsz, akkor szakítsatok, bunkóság, ha hülyíted. Egyébként meg igaza volt az első kommentelőnek, inkább a tanulásra koncentrálj most, aztán ha valamore viszed, akkor SEM nálad ennyivel fiatalabb lányokkal kezdj, inkább a saját korosztályoddal. Ha pedo vagy akkor nem tudok segíteni. (Nem akarlak bántani)
2023. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!