Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha rossz az önképe hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz az önképe hogyan mondjam még neki hogy...?

Figyelt kérdés
A barátomnak nem tudom milyen okból nem valós önképe van. Azt gondolja nem nézki jól miközbe tényleg, őszintén nagyon de nagyon helyes. Olyan srác aki tényleg sok lánynak tetszik. Hogyan mondjam még neki hogy sokkal jobban nézki mint hiszi. Hogy hitessem el vele? Nem hiszi el..

2022. aug. 23. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mondd neki sokat. Egyszerűen hangzik, de a barátnőmön is ez segített.
2022. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Dicsérd sokat és jojjon oszinten
2022. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát kb sehogy,neki kell magatol elhinnie.
2022. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Milly vagyok válasza:
50%
Unásig ismételd hogy milyen jól néz ki! Nekem is volt ilyen problémám és nagyon sokáig az volt a reakció az állítólagos barátaimtól hogy ,,erre most nem mondok semmit" ami azt hittem jó, mert legalább nem foglalkoznak velem, de aztán jött egy ember és csak mondta és mondta...amíg el nem hittem!
2022. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Miért fontos ez számodra?

Legyél vele boldog, de senki sem tökéletes, ő sem.

Én nem látom ezt túl nagy problémának, elnézést! :-)

2022. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!