Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a helyzetet, adjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a helyzetet, adjam fel vagy még nem lehetetlen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel olyan 1 hónapja ismerkedtünk meg, konkrétan egyből megdobbantotta a szívemet. Voltak köztünk vicces dolgok, buli után összekulcsolta a kezünket, átölelt hátulról. De aztán ilyen félrészeghez hívő reakcióidővel kb 1 méterrel arrébb ugrott, mire ő is meg én is realizáltuk a helyzetet, amiben vagyunk. Olyan másfél hete lehetett, amikor egy házibuli után ketten elvonultunk és csókolóztunk, sokat, ketten voltunk csak, táncoltunk. Aztán utána felszívódott, vagyhát nem beszéltünk semmit kb. A minap ült le velem és beszélt arról, hogy ez kettőnk között nem fog menni, egy régi szerelmére hivatkozott. Az én érzéseim viszont nem változtak. Nyomuljak rá? Tartsak távolságot? Esetleg csak engedjem el? Nagyob nem szívesen mondok le róla, viszont tisztelem azért, hogy ezt így eltudta nekem mondani:((

2022. szept. 12. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy tiszteletre méltó, hogy elmondta neked szemtől szemben, a legtöbb kérdést is itt olvasva a válaszokkal együtt, amik arról szólnak, hogy inkább ghostingolják az illetőt, mint elmondják, hogy mizu, szerintem szégyenletes. Viszont ezt el kell fogadnod, ha ő nem akar semmit. Nem erőltethetsz rá egy kapcsolatot, azt mindig 2 embernek kell akarnia, ha az egyik kihátrál a másiknak tiszteletben kell tartani az indokkal együtt. Nem mondom, hogy lehetetlen, hogy ne legyen semmi sem köztetek, de az biztos, hogy ha próbálkozol és tényleg mélyponton van és nem szeretné, akkor meg fogod bántani annyira azzal, hogy nem veszed az érzéseit figyelembe, hogy nem akar még majd rád nézni sem. Szóval én a te helyedben hagynám, ha neked nem baj kerülj friendzoneba, abból nagyon ritkán még lehet valami, de ne áltasd magad sokáig, az ilyeneken túl kell lépni hamar, mert olyan szekér után futni, ami nem vesz fel nem éri meg. Rengeteg lehetőséget dobhatsz el magadtól azért az egy fiúért és azt sem tudhatod biztosra, hogy működne a dolog. Az nem sok egy kapcsolatban, hogy részegen smároltatok, nekem személy szerint van egy lány barátom, akivel mindig úgy viselkedünk bulikban mintha együtt lennénk, számtalanszor meg is kérdezték, de ha nem buliban vagyunk, hanem otthon vagy bármi, akkor rá se írunk egymásra, nem látjuk egymást, nem beszélünk. Szóval ez a buliban együtt vagyunk dolog se mindig reál, de persze az sincs kizárva. Egy szó, mint száz, 2 emberen múlik, szerintem ezt tartsd tiszteletben, de ez úgyis a te döntésed lesz az alapján, hogy mi történik köztetek a következő időszakban.
2022. szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Felesleges, keress olyat, aki nem picsog a 364322 évvel ezelőtt szakított exe miatt.
2022. szept. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Megmondta mit akar, minimum adj időt neki és/vagy engedd el.


29/F

2022. szept. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
De vajon tudja e valójában mit akar? És hosszútávon ki tesz jót neki. ;) Előző voltam.
2022. szept. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Mit nem értesz? Melyik szó nem érthető abból, hogy még nincs túl az exén és nem akar tőled semmit?
2022. szept. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondanék neki, hogy természetesen elfogadod a helyzetet, de ha ez változna, akkor ott leszel neki.
2022. szept. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Korrekt dolog volt tőle, hogy elmondta, de ezt inkább engedd el.
2022. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a srácot, ha én nem vagyok túl az exemen, akkor nem kezdek el smárolgatni lányokkal, meg úgy alapvetően sem közeledek senkihez. De ez csak az én logikám.

Olyan szempontból viszont korrekt volt, hogy leült veled megbeszélni a dolgot. Nekem kicsit fura az indoklás része, de igazából teljesen mindegy is, a lényeg, hogy jelenleg nem szeretne veled kapcsolatot. Egyedül annyit tehetsz, hogy elfogadod és emelt fővel tovább lépsz. De tényleg, örülj neki, hogy legalább normálisan lekommunikálta, sokan sajnos képtelenek erre mindkét nemből.

2022. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos ugyanez megismétlődött, de most valamivel tovább mentünk, utána másnap együtt is aludtunk. Ugyanaz lett a vége, hogy nincs szüksége most kapcsolatra :(( Megbeszéltük, hogy akkor most kis távolság és ha a jövő úgy hozza, lesz valami. Tudom hogy mit írtok, mikre gondoltok, de a történésekért nem lehetek csak én egyedül felelős. Letisztáztuk egyszer, megint megesett, letisztáztuk megint és azóta is volt 1-2 apró dolog. Nem tudom teljesen ignorálni, ha meglátom egyedül még szép, hogy odamegyek hozzá beszélgetni.
2022. szept. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!