Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Az egyik este folyamán rámírt egy fiú, akit kb. 2 hónapja ismerek és szerelmet vallott nekem. Én nem viszonzom az érzéseit ezért először megpróbáltam viccesen megkérdezni, hogy komolyan gondolja e aztán pedig írtam neki, hogy nem szeretnék még kapcsolatot. Holnap fogok találkozni vele (együtt megyünk az iskolába) és azt írtam legutóbb, hogy majd akkor megbeszéljük személyesen. (Eddig beteg voltam ezért nem tudtunk találkozni) Már valószínűleg érti, hogy visszautasítottam, de mit mondjak holnap? Nem akarom megbántani, hisz mégis ő a legjobb fiú barátom! Szerintetek ezután is lehet még felhőtlen a kapcsolatun, mint régen? Egyébként ő az egyik padtársam is a suliban úgyhogy ez plusz nehézség. Tanácsok, tapasztalatok? Előre is köszönöm!

2022. szept. 29. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem utasítottad vissza, hanem mismásoltál.
2022. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok,és megértem ha visszautasítani, akármilyen harsányan teszik.
2022. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindenféle képpen megbántod, mivel nem ezt szerette volna hogy ugye elutasítást kapjon. De ami a legrosszabb hogy csak tömöd a fejét azzal hogy szereted mint barát. Csak viselkedj vele úgy ahogy eddig, de mindig tudasd vele hogy szereted mint barát, csak ne mond ki. Gondolok itt ölelésre köszönésnél! :D Remélem segítettem ha már a válaszom késői.
2022. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!