Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne gondoljak túl ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne gondoljak túl ennyire?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk egy éve és még mindig nem tudok a kapcsolat boldog részeire koncentrálni. Szeretnék boldog lenni és minden pillanatot jó emlékként megélni, de nem megy. Folyamatosan ot vannak a "mi van ha" kezdetű kérdések a fejemben. Képes vagyok mindent túl gondolni, akár a legapróbb dolgokat is. Pl: Ha nem várom meg amíg felszálla buszra (mert le szoktam kísérni) mi van ha nem is száll fel. Vagy hogy szemben megy vele egy lány és megtetszik neki és rájön, hogy nem is akar velem lenni. Tudom, hogy hiába kattogok ezen még nem változtat azon, hogy attól mert félek még megteheti. Tisztában vagyok vele, de mégsem hagynak a gondolatok nyugodni. Valaki tudna valamit tanácsolni? (Járok pszichológushoz, de nem érzem, hogy segítene ezeken)

2022. dec. 7. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van sajnos, nagyon féltékeny vagyok rá, de csak magamban, ő nem is tud rola

Hogy egyszer majd valamikor megfog neki tetszeni valaki mas es engem elhagy es ujra egyedul leszek es meg mindig szeretni fogom :(

Lehet hogy azert mert mar engem egyszer megcsaltak es valahogy probalom magam felkesziteni ra hogyha megint megtortenik akkor ne fajjon annyira

2022. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos. Ezeket a dolgokat ne közöld vele, mert ez úgy tűnik, mintha ellenőrizni akarnád, ami ijesztő lehet neki.:/
2022. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez, komoly gond esetleg beszélj vele erről, de vigyázni kell mert lehet hogy rosszul sül el.

Vagy egy barátnőddel hátha segít.

2022. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mamura válasza:
89%
Na aggódj, ezek normális gondolatok egy fiatal lánytól. Ezeket meg kell tapasztalni. Legyen az jó vagy rossz. Az érzelmek majd helyre állnak ahogy telnek az évek és többet megtapasztalsz!
2022. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pszichológus sem tud segíteni akkor ott baj van.

Onmagad kellene ezen tullepni de ha még ő sem tud segíteni mi honnan tudjunk?


Lehet komplexusaid vannak, mint kisebbségi érzés, kishitu vagy és ezen pár mondat nem fog segíteni.

Vagy valtoztatsz a gondolkodásmódodon vagy inkább maradj egyedül míg erette válsz egy párkapcsolatra, mást nem tudok tanácsolni.

2022. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

paranoid neurozisban szenvedsz, ami sajnos nepbetegseg a nok koreben.

Idovel egyre rosszabb lesz.

Semmi joval nem tudlak biztatni.

2022. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
53%
Bízz benne és legfőképpen magadban.
2022. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!