Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne ráírnom a fiúra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ráírnom a fiúra, aki tetszik? Olvassátok el lent is!

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. (Az osztályomból) Eléggé régóta. Nemrég volt egy éve. Nem teljesen közömbös velem szerintem, de nem mindig ilyen. Nyáron beszélgettünk párszor, de majdnem mindig én írtam. Élőben sokkal érdeklődőbb, ott inkább szól hozzám ő is. Írásban, miután ráírtam, a beszélgetés könnyen ment, ő is kezdeményezett témákat, viccelődtünk is és volt hogy órákat beszélgettünk. Ez nyáron kb 3-4 alkalommal fordult elő.


A téli szünetben az a tervem, hogy ráírok, hogy van e kedve beszélgetni. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mégis hogy kellene ezt megfogalmaznom. Csak egy sima ,,Szia van kedved beszélgetni?”-vel? Vagy ,,Lenne kedved beszélgetni?”

Sajnos ezt nem tudom eldönteni. Fontos, hogy ne tűnjek nagyon nyomulósnak.

Van nektek esetleg valami ötletetek ehhez?

Ezzel az egésszel az lenne a ,,tervem”, hogy hátha jóban lennénk annyira, mint közeli barátok. Hogy ő is írjon nekem, én is neki. Egymáshoz fordulhassunk. Majd ezek után persze alakulnának a dolgok. (Remélem)


Nagyon megköszönném, ha segítenétek, nagyon tetszik a fiú és a személyiségünk is összeillik szerintem. Egy kis probléma van csak, osztálytársak vagyunk, de talán ezzel is meg lehet oldani ezt a helyzetet.


Köszönöm!

17/L



2022. dec. 15. 18:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 ha a lánynak tetszik akkor ne várja már hogy a fiú lépjen. Ha neked tetszik, neked kell elhívni
2022. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#9 jól mondja, meg te is azt írtad, hogy ,,élőben sokkal érdeklődőbb", tehát inkább találkozzatok valahol mit írogassatok

ha meg nem tudtok találkozni, akkor szerintem inkább hívd fel (akár Skypeon), szerintem jobban örülne, hogy van kivel személyesen beszélgessen és nem csak chatelni

kérdezheted, hogy mi van a kezével (még mennyi ideig van gipszben), mit fog a szünetben csinálni, ilyenek

2022. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Egy év alatt idáig sikerült jutni? Én nem értem. És mindezt 17 évesen. Ha valakivel pár nap alatt nem sikerült tisztázni mi a helyzet, van-e vonzalom, hányadán állunk, akkor hihetetlenül lúzernek érezném magam. Ezért van nyelved, hogy kommunikálj.


Megjegyzem, házinyúlra lőni még nagyobb lúzerség, mint csöndben várni a sültgalambot. ha ilyen béna vagy, ne olyanokkal próbálgasd a szárnyaid, akikkel kényszerközösségben össze vagy zárva, mert ez recept a tökéletes buktára, ahol még (felsülés, szakítás, stb) esetén nap mint nap bámulja majd ahogy irodalom órán nyökögve felelsz. Van rajta kívül kb. 2 millió hímnemű csak ebben az országban, aki potenciális partnered lehetne, miért abból a 10-ből kell választani, akivel egy cellábra rakott az oktatási rendszer? Ennyire szűk a mozgástered? Elég szomorú.

2022. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor majd lehet megpróbálok találkozni vele vagy valami ilyesmit.


#13: igen, idáig sikerült jutni. Nyilván történt más is, nem csak ezek amiket leírtam, de nem tudok mindent leírni, így is nagyon hosszú lett. Például táncoltam vele egy bálon, felvett, mindig piszkált…

Amikor elkezdett tetszeni. Akkor még nem tudhatom egyből, hogy igazán tetszik-e. Mert lehet hogy csak hirtelen fellángolás. Ha akkor mondjuk elmondtam volna neki, és összejövünk, valószínű nem tartott volna tovàbb a kapcsolatunk 1-2 hónapnál, mert nem ismertük egymást annyira.

Az meg hogy az osztálytársam, szerintem nem ennek kéne eldöntenie hogy tetszhet-e vagy nem. Az érzelmeket nem mi irànyítjuk. Ha bele tudunk kezdeni, és szerintem értelmesek vagyunk mindketten, akkor a szakítás után sem lenne probléma.


Remélem értjük egymást, köszi, hogy válaszoltál!

2022. dec. 16. 06:50
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, ha bejössz neki, akkor egy "szia mizu"-ra is boldogan válaszolna, ha meg nem tetszel neki, akkor írhatsz bármit, nem attól az egy üzitől változna meg. Szerintem is kérdezhetsz a karácsonyáról, vagy akár indíthatsz azzal, hogy szenteste boldog karácsonyt kívánsz neki, utána meg érdemes lenne taliznotok.
2022. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a karácsony jó téma indító tud lenni.
2022. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 NTBS ***** válasza:
100%
Mindenképpen írj rá. Ha tetszel ő is lép. Ha mégsem lezárható és tovább tudsz lépni.
2022. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm. Akkor lehet megkérdem a karácsonyt majd
2022. dec. 16. 15:54
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"milyen már hogy egy lány hívja el a fiút"

Modern.

Dániában már természetes.

Mi a probléma? Mond neked az a szó valamit, hogy "egyenjogúság" ?

2022. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igen mond. :D és tudom is mit jelent. Igaz, hogy egyenjogúak vagyunk, de mindenhol ami körülöttünk megy, azt mutatja, hogy a fiúnak kell lépni.

De nyilván nem kellene, csak ez van bent mindenki fejében. Én szívesen lépek, csak ha túl sokat nyomulok, hiába érdeklődik, attól még nyomulásnak fog érződni. Szerintem

2022. dec. 17. 07:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!