Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra jó választás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra jó választás egy karkötő?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még odább van valentin nap, de szeretem az ilyen dolgokat előre megvenni.

Szóval a barátnőmmel 5 hónapja ismerjük egymást és valentin napra egy karkötőt gondoltam neki.

Na most gondoltam olyanra is hogy mi lenne ha kettőt vennék(párosat) egyiket ő másikat én hordanám. Nem tudom egyrészt eldönteni hogy 1-et vegyek neki, vagy ugye párosat, másrészt milyen karkötőt, simát, mintásat, gravírozottat, neveset, feliratosat...


Ebben kérnék segítséget, és a válaszolóknak előre is köszönöm!



2023. jan. 27. 22:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, amúgymeg szerintem örülne ilyen karkötőnek, még a kapcsolatunk elején volt egy vásár és kérdeztem hogy szeretne-e egyet, de rá se nézett, de éreztem h kell neki, ebből is gondoltam a karkötőre.


Egyebként köszönöm a dícséreteket, de nem akarok szerénykedni, én csak próbálok önmagam lenni, és azt csinálni amit én szeretek.

2023. jan. 28. 16:49
 12/15 A kérdező kommentje:

A kezdőbetűsre én is gondoltam, nyílván az én ketdőbetűm az övén, az ő kezdőbetűje az enyémen lenne. De honnan tudok ilyet szerezni ami jól is néz ki, illetve minőségu tegát nem megy tönkre az első héten. Tudtok-e esetleg valamilyen oldalt vagy boltot ahol lehet ilyent?


Előre köszönöm ezt is!

2023. jan. 28. 16:52
 13/15 anonim ***** válasza:

Hobbiboltba nézz be, ott szoktak lenni száz forintért akasztós betűk

Vagy gyöngyboltba, bár erről nem tudok nyilatkozni.

Tega alatt láncra gondolsz?


"sok nő szereti a csicsás dolgokat"-igen, ezért is írtam, hogy ÉN, személy szerint, egyszerűbbet javasolnék. Nem azt mondtam, hogy csak "egy szál cérnát" vehet, hanem hogy ÉN mit gondolok. Nyilván ha a kérdező barátnője szereti a csicsásabb dolgokat, akkor a kérdező olyat vesz.


(2. voltam)

2023. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Bármit is veszel, vegyél minél olcsóbbat, ne költekezd ki magad.

Meg fogod bánni, és nem fogja értékelni a csaj valószínűleg.

2023. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én lány vagyok és nagyon jó ötlet egy karkötő. Én a párosat ajánlom. Szerintem a nevetek kezdőbetűi legyenek rajta. Sok sikert. Remelem találsz NEKI valami olyat aminek örül
márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!