Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiába tetszik a srác tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába tetszik a srác tudom hogy lehetetlen?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban. 1 évvel idősebb. Igazából úgy alakult ,hogy tavaly évben nagyon utáltam. Nem szerettem ha a közelemben van és kerűltem mindent ami vele kapcsolatos. De ebben az évben más a helyzet. Nyáron gyakran beszélgettünk, a mai napig kb minden másnap 1-1 mondatot messengeren, néha a suliban. Észrevettem ,hogy ha meglátom ,ideges leszek, és csak őt bámulom észre sem veszem a többieket. Egy edzésre is járok vele és ott is tök jól elvagyunk. Úgy érzem szerelmes lettem. De elvileg van barátnője. Valahogy ezt az érzést el kell folytanom. Hogy csináljam??!

18/L



#szerelem #érzelem #lehetetlen szerelem. Bizonytalanság
2018. nov. 27. 22:43
 1/3 Eklerpali válasza:
Ne gyötörd magad tovább vele. Beszélj vele kevesebbet, (csak egy darabig) figyelj rá kevesebbet. Keress valaki mást, aki után vágyhakozhatsz/összejöhetsz. De bármennyire is szereted, napi szinten beszélni vele önkínzás
2018. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Számomra nem jó az ha mást keresek. Ha valakibe beleszeretek akkor beleszeretek. Nen lehet ezt csak ugy elfeledni mással.
2018. nov. 28. 20:43
 3/3 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy belé, akkor sokmindent nem tehetsz ez ellen. Ne fojtsd el az érzéseidet, mert csak fölöslegesen kínzod magad és gyakran nem is eredményes. Várd, amíg elmúlik, vagy beteljesedik.
2018. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!