Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon nekem szánta ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nekem szánta ezt a képet? Bonyolult a helyzet.

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy lány... Nem nagyon beszélget velem, csak ritkán... Általában én írok, ő hallgat... Ha találkozunk, szintén...

És volt egy fazon, akivel alakulgatott valami... És poénkodtam, hogy majd mi lesz? Elvisz a vidámparkba? Meg a KFC-be? Esetleg megnéztek egy Marvel mozit?

És egy hatalmasat veszekedtünk pár napja... Majd ma írtam, hogy bocsánat, meg minden, nekem nagyon sokat jelent, stb...

És azután, hogy ezeket leírtam, egy órával... Kirakott egy sztorit, amin nem volt megjelölve senki sem...

Feküdt az ágyban... És egy KFC zacskó volt mellette és annyi, hogy szeretlek...


Vehetem ezt magamra egyáltalán?


2023. márc. 7. 23:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(A fazonnal amúgy sosem voltak KFC-ben.)
2023. márc. 7. 23:28
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Es te honnan tudod hogy nem voltak? Szerintem nem rad celoz.

Ha nem ir neked csak te neki egyertelmu hogy nem erdekled.


Ha egy lanyt erdekel a pasi tesz erte! Ez fix

2023. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Így van. Nem neked szólt az üzenet és jobb lenne, ha nem avatkoznál bele a dologba.
2023. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

"Szóval... Van egy lány... Nem nagyon beszélget velem, csak ritkán... Általában én írok, ő hallgat... Ha találkozunk, szintén..."


Egyáltalán személyes kapcsolat van köztetek, vagy csak cseteltek, leveleztek? Csak mert a levelezés, chat nem párkapcsolat. Hol vannak a közös élmények, programok?


Egyébként talán próbálj meg találkozni vele, és elmondani, hogy nem elég kétértelmű ez a kép, és szeretnéd tudni, hogy mit érez.


És ne hisztizz!

2023. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor gondold át. Lényegében nem is kommunikáltok, max te erőlteted, ő nem nagyon viszonozza. A lánynak alakul valakivel valami. Te nekiállsz "poénkodni" ezzel, még veszekedtek is, mert abszolút nem tudod helyén kezelni a helyzetet. Aztán ráírsz, hogy bocsánat, meg hogy sokat jelent neked és azt gondolod, hogy azért evett KFC-t és tett fel képet, mert titkon szeret téged. Ez nem bonyolult helyzet. Egyértelműen nem érdekled, ideje lenne ezt elfogadnod.
2023. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja... ha annyira szeretne - és téged szeretne, akkor veled menne a KFC-be.
2023. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát jó. Akkor nincs mit tenni, csinálunk egy kis káoszt. Jó móka lesz.
2023. márc. 8. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tenni? Szétválasztod őket, hogy teljesen megutáljon téged a csaj, vagy egyéb eszement ötleted van?! Mi lenne, ha felnőnél és elfogadnád, hogy nem kellesz neki?
2023. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak poénkodom egy sort, legyen egy kis móka. Nem vagyok aljas.
2023. márc. 8. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg neked szánta sajnos. A mókával meg csak óvatosan.
2023. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!