Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon nekem szánta ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nekem szánta ezt a képet? Bonyolult a helyzet.

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy lány... Nem nagyon beszélget velem, csak ritkán... Általában én írok, ő hallgat... Ha találkozunk, szintén...

És volt egy fazon, akivel alakulgatott valami... És poénkodtam, hogy majd mi lesz? Elvisz a vidámparkba? Meg a KFC-be? Esetleg megnéztek egy Marvel mozit?

És egy hatalmasat veszekedtünk pár napja... Majd ma írtam, hogy bocsánat, meg minden, nekem nagyon sokat jelent, stb...

És azután, hogy ezeket leírtam, egy órával... Kirakott egy sztorit, amin nem volt megjelölve senki sem...

Feküdt az ágyban... És egy KFC zacskó volt mellette és annyi, hogy szeretlek...


Vehetem ezt magamra egyáltalán?


2023. márc. 7. 23:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem a bosszú nem old meg semmit sem.Ha nincs rád szüksége, nem vonzódik hozzád akkor el kell fogadni,az ilyet nem lehet erőltetni,mert amit erőltetni kell az már nem szívből jön.Lépj túl rajta probálj ismerkedni másokkal :)
2023. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!