Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitseget szeretnek kerni.Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseget szeretnek kerni.Van egy srac akivel egyutt voltam tobbszor is,es tobbszor szakitottunk.Ma is talalkoztunk,a legutolso talalkozasunk meg akkor volt mikor egyutt voltunk.Ma smaroltunk es mondta h senkinek ezt senkinek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"egyutt voltam tobbszor is,es tobbszor szakitottunk"

Már rosszul kezdődik.


"senkinek ezt senkinek"

Nem akarja, hogy bárki is tudjon róla. Szégyell felvállalni.

2023. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tudom..Mikor a novere is ott volt es meg egyutt voltunk letagadott.

Csak hat a rabja vagyok,masba soha nem voltam meg ilyen szerelmes...Es ugy erzem nem is leszek.

Ez itt a baj...

2023. márc. 18. 22:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen a helyzet. Valahogy próbálj meg szabadulni. Más lehetőség nem igen van.
2023. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
En probaltam,mar majdnem 5 honapja hogy probalom elfeledni de sehogy nem megy...Es ma is kozelebb kerult hozzam.Sajnos nem tudom hogy feledjem el nagyon nehez.Azt pedig elfelejtettem kozolni hogy az elso csokom is vele volt...ami azert valszeg eleg fontos info lehet..
2023. márc. 18. 22:49
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Probáld elkerülni. Most még azt érzed soha nem fogod tudni elfelejteni és más srácra úgy nézni, de idővel menni fog. Valahol mélyen mindig is szeretni fogod, mert első, de később enyhülni fog. Foglald el magad valamivel ami leköt téged.

A srác csak játszadozik veled, mert látja hogy oda meg vissza vagy érte, toxikus.

2023. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen sajnos en is tudom,de olyan kozel all hozzam...
2023. márc. 18. 23:56
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Játszadozik veled. Imponál neki, hogy ragaszkodsz hozzá, de a testiségen kívül nem érdekled.

Erről nem tehet, de arról igen, hogy visszaél az érzelmeiddel. Kis szemét, éretlen tacskó.

Legyen önbecsülésed, ne tápláld ennek a kis senkinek a hiúságát.


Előtted az élet.

2023. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1 és 3 vagyok

Tiltsd le minden platformon és élőben is próbáld elkerülni.

2023. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az határozottan segítene a felejtésben, ha nem smárolnátok... Az a legjobb, ha megszabadulsz tőle, mert így addig fog kihasználni, ameddig csak tud.
2023. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget,nem lennek kepes letiltani....Es amugy messze lakik,de a noverevel nagyon joban vagyok es ha hivasozunk mindig ott van o is.Volt hogy le tiltottam de utana egybol fel is oldottam...

Tudom hogy menthetetlen bolond vagyok,de nincs mas aki igy szeretne(azaz meg igy el se tudjak jatszani ahogy o jatsza)

Szval tenyleg nem tudom...Es egyebkent valoszinu ha lenne valaki aki tenyleg szeretne el tudnam feledni.De mivel nem vagyok 10/10-es minden fiu elutasit,aki nem az meg altalaban jatszik velem..

2023. márc. 19. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!