Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitseget szeretnek kerni.Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseget szeretnek kerni.Van egy srac akivel egyutt voltam tobbszor is,es tobbszor szakitottunk.Ma is talalkoztunk,a legutolso talalkozasunk meg akkor volt mikor egyutt voltunk.Ma smaroltunk es mondta h senkinek ezt senkinek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 22:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem kell ahhoz 10/10 lenned, hogy megtalald
2023. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem sikerült leírnom mert véletlen hamarabb elküldtem xd


Szóval nem kell ahhoz 10/10 lenned. Sőt, az igazi kapcsolatok nem is ott kezdődnek. Persze fontos a külső, de hosszútávon a személyiség a mérvadó. Tudod, a külső megfog, a belső megtart.

2023. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mindenki elutasit

Az alakom miatt(husisabb vagyok)

A fogaim miatt(szetalnnak,azaz resek vannak kozottuk)

A stilusom miatt

Mindenert....

Nincs olyan aki elfogad

Meg a sajat szuleim sem..

2023. márc. 19. 08:44
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: Te elfogadod magad, szereted magad? Mert ha a kérdésre nem a válasz, akkor a kisugadzasod is valószínűleg ezt tükrözi. Ezáltal elutasítanak. Ha azonban egy magabiztos lány vagy, aki jól érzi magát a bőrében akkor sokkal hamarabb fogsz talalni olyat, aki magadért szeret. Próbáld meg elfogadni magad, h@ valami zavar magadon változtass. De fontos hogy ne más miatt, hanem magad miatt. Remelem sikerül. :)
2023. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem,nem fogadom magam el..
2023. márc. 19. 10:28
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

14-nek igaza van.

Először meg kell változnod annyira, hogy el tudd fogadni magad, utána ha már pozitív kisugárzással tudsz mások felé nyitni, lehet ismerkedni. De neked kell megtenned az első lépést.


Külső megjelenés, fogak, stílus? Ezeken lehet változtatni. Elkezdesz sportolni, fogszabályzót hordani. A személyiségen is lehet javítani. Ha elég elszánt vagy, sikerülni fog 😉

2023. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg itt lehet részben a brobléma..... a legfontosabb az, hogy tudd szeretni magadat, mert csak azután képes más is szeretni magadért. Kicsit nehéz szeretni valakit, ha önmaga sem szereti.....
2023. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem vesznek nekem uj ruhakat,sportolok,es fogszabira nem nagyon telik fel millioforint es a szuleim feleslegesnek tartjak
2023. márc. 19. 13:32
 19/23 anonim ***** válasza:
F@sza támogató szüleid lehetnek. Amúgy egy fogszabályzó mióta kerül fél millióba?
2023. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja nagyon azok foleg mikor mondjak h ne egyek tobbet igy is dagadt vagyok,de kib@szott draga a fogszabi
2023. márc. 19. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!