Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Szerintetek kedvel?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársamat csak szeptember óta ismerem, de már iskola első napján bejelölt fb-on (mást nem, csak hónapokkal később).

Ebédnél el szokta kérni a maradék kajámat, nem értem, hogy nem undorodik tőle. A fiúk mindig tőle csórják a kaját, szinte küzdenek az ételért, és ő mindig sok nagyon finom ételt hoz, de nem eszi meg.

És nem tudta hogy éhes vagyok, és meglepően nem is a haverjainak adta a kajáját, hanem tudta, hogy én késő estig leszek a suliban a művészeti miatt, és odajött hozzám, és felajánlotta a kajáját. Egyszer amikor elköszöntünk egymástól, visszarohant, és jó hétvégét kívánt. (Nem jellemző rá, másokkal elég bunkó)

Angol órán a tanár ültetése miatt mellette ülök, és nagyon megörült, amikor ezt elmondta a tanár, mert rögtön a mellette lévő székre tette a kezét, és elkezdte mosolyogva ordibálni, hogy ott a helyem, üljek oda. Pedig már mentem oda...

És angolon folyton beszél hozzám mosolyogva, és olyanokat kér, hogy rajzoljak akt jeleneteket(rajz tagozatos vagyok és ezt tudja). Aztán megkért hogy rajzoljak egy szemet a tolltartójára és írjam alá, mert tetszik neki ahogy rajzolok.

A másik az, hogy nem a haverjainak ír, hanem nekem folyton a sulis dolgok miatt, hogy most akkor miből mit kell csinálni, hogy át tudom- e küldeni, stb.. miközben a tanár legalább 5ször elmondja, az osztálycsoportba vagy 20szor leírják, én is leírom neki azért, aztán másik online felületen is ír nekem emiatt, újra leírom neki, aztán személyesen is megkérdezi az iskolában. Nem értem. Mindig türelmesen segítek neki, de nagyon értetlen.

Aztán volt, hogy egy titkát csak nekem mondta el, és tőlem kért tanácsot.

Kémián is olyan helyre ült egyszer kivételesen, ahol nem ül senki, pedig megvan ott is az ülésrend, és ültem volna a helyemre, de ugyanúgy mint angolon, a maga mellett lévő székre tette a kezét és kérte nagyon lelkesen, hogy üljek oda.

Ő az, akiért konkrétan harcolnak a csajok, mert mindenki akarja. Ő az osztály rosszfiúja, aki nagyon jól néz ki. Csak hát ugye az ész meg az értékrend...az kéne neki...

És ő is szeret fotózni, mint én, és néha beszélgetünk erről, meg mesélt, hogy mióta fotóz, mikor kapta az első fényképezőgépét és hogy mik a kedvenc fotói.



2023. márc. 22. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezek alapján szerintem ez több is mint kedvel:D

Innentől most rajtad áll hogy nyitsz e jobban felé, küldesz e neki Te is jeleket, stb.

Ha ő látja Rajtad, hogy Ő is tetszik Neked, lehet komolyabbra fordítaná a dolgot, bár a leírtak alapján kicsit értetlen és éretlennek tűnik:)

2023. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek, kedvel téged. Szerintem próbálj nyitni felé, biztos szívesen fogadná.
2023. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal kedvel, úgyhogy ha neked is tetszik, akkor adhatsz neki jeleket.
2023. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Ez egy másik fiú
2023. márc. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!