Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Nem zavar titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nem zavar titeket, hogy a fiúk masztiznak rátok, ha ilyen képeket töltötök fel internetre, és ilyen ruhákat vesztek fel?

Figyelt kérdés

Több olyan tini lányt ismerek, akik egyszerűen örülten szexin öltözködnek, és ilyen képeket töltenek fel magukról. Például a kis ártatlan diáklány feeling (térdzokni, nagyon rövid nacival/szoknyával, meg valami sokat sejtető pólóval), vagy a hófehér, félig átlátszó ing, fekete melltartóval, amit akár ki is gombol nyáron, vagy valami teljesen testhez tapadó nadrág (pl. cicanadrág), valami hajszálvékony pólóval, vagy nyáron nem strandra, vízpartra, vagy akármi, hanem egyszerűen városba, vagy suliba bikini felső+rövid naci. Sokan ilyen képeket töltenek fel internetre is, néha mellé még egy kis lágyan erotikus nézéssel. Ezek a csajszik persze mindig szépek is mellé. Ezzel baromira fel lehet izgatni a fiúkat. Az a pláne, hogy osztálytársaim, vagy egyéb helyeken megismert ilyen lányok közül egy csomó amúgy nagyon okos, intelligens, jó tanuló, kedves stb. Tehát nem utolsó k*rvák.


Volt olyan, hogy szerelmes is voltam egy lányba, aki csinált nyáron, meg tavasszal ilyet, és otthon is ez járt a fejemben.


Lányok! Titeket nem zavar, hogy a fiú nagy eséllyel fog rajtatok fantáziálni este? Nem zavar, hogy sok fiú megnyitja ezeket a képeket, és csinálja, amit egy fiú szokott? Nem érzitek magatokat kellemetlenül?



2023. máj. 8. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom hol láttál ilyen képeket! Én még sosem láttam, bár nem is kerestem!
2023. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Azért csinálom...
2023. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
#2! Szereted izgatni a pasikat?
2023. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1.

Ismerős csajok, osztálytársnők, különböző programokból ismerős lányok. Az a pláne, hogy amúgy olyan programokon is találkoztam már ilyen lányokkal, ahol kimondottan nagyon okos, intelligens diákokkal foglalkoztak.

2023. máj. 8. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezt hívják magamutogatásnak és valahol ez a célja az egésznek.
2023. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem unod?
2023. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aki kitesz egy ilyet, az pontosan tudja, hogy ez is benne van a pakliban.
2023. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A photoshop és számos filter csodákra képes manapság, de élőben ne tudd meg... Számos ilyen alkalom volt már, szóval, tapasztalat.
2023. máj. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Én lánykoromban sosem szerettem volna, hogy olyanok masztizzanak rám, akik nem jönnek be. Undorító.
2023. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
85%
Persze, tudjuk hogy ez benne van, engem személy szerint egyáltalán nem zavar.
2023. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!