Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Nem zavar titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nem zavar titeket, hogy a fiúk masztiznak rátok, ha ilyen képeket töltötök fel internetre, és ilyen ruhákat vesztek fel?

Figyelt kérdés

Több olyan tini lányt ismerek, akik egyszerűen örülten szexin öltözködnek, és ilyen képeket töltenek fel magukról. Például a kis ártatlan diáklány feeling (térdzokni, nagyon rövid nacival/szoknyával, meg valami sokat sejtető pólóval), vagy a hófehér, félig átlátszó ing, fekete melltartóval, amit akár ki is gombol nyáron, vagy valami teljesen testhez tapadó nadrág (pl. cicanadrág), valami hajszálvékony pólóval, vagy nyáron nem strandra, vízpartra, vagy akármi, hanem egyszerűen városba, vagy suliba bikini felső+rövid naci. Sokan ilyen képeket töltenek fel internetre is, néha mellé még egy kis lágyan erotikus nézéssel. Ezek a csajszik persze mindig szépek is mellé. Ezzel baromira fel lehet izgatni a fiúkat. Az a pláne, hogy osztálytársaim, vagy egyéb helyeken megismert ilyen lányok közül egy csomó amúgy nagyon okos, intelligens, jó tanuló, kedves stb. Tehát nem utolsó k*rvák.


Volt olyan, hogy szerelmes is voltam egy lányba, aki csinált nyáron, meg tavasszal ilyet, és otthon is ez járt a fejemben.


Lányok! Titeket nem zavar, hogy a fiú nagy eséllyel fog rajtatok fantáziálni este? Nem zavar, hogy sok fiú megnyitja ezeket a képeket, és csinálja, amit egy fiú szokott? Nem érzitek magatokat kellemetlenül?



2023. máj. 8. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy hallottam, hogy a lányok is szokták simogatni magukat. :-)
2023. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira érdekel. Azért öltözök fel valahogy mert nekem az tetszik és jól érzem úgy magam, nem mas miatt. Az hogy koből mit vált ez ki az nem az én bajom.
2023. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én nem látom, hogy tele lenne ezzel a net... :D
2023. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!