Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet szívecské...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet szívecskés plüssmacit küldeni ajándékba?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedem egy lánnyal. Messze lakunk egymástól és mostanában kevesebb időnk van egymásra. Nem vagyunk még együtt, de nyárra megbeszéltünk egy találkozót és tartjuk azért a kapcsolatot. Nagyon szerelmes lettem belé.

Szerintetek egy szívecskés plüssmaci jó ajándék lehet? Lányok, nektek tetszene?


19/F



2023. máj. 25. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Írj neki egy négysoros verset.
2023. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a cuki dolgokat, úgyhogy én tuti örülnék.
2023. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, teljesen mindegy mit ad az a személy nekem ajándékba,örülnék neki..már csak a tudat miatt is hogy gondol rám. :)

28 évesen ugyanúgy örülnék egy plüssmacinak mint tiniként;mondjuk nekem sosem számított az értéke valaminek ilyen szempontból.

2023. máj. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó ajándék lehet, csak nem egy randira. Ilyeneket egy hónapforduló után szoktak adni, vagy valami ilyesmi alkalomból.
2023. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bármi tetszene, ami nem ilyen klisés dolog.
2023. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5:

Ha eljátszanám ezt, esetleg?


https://www.youtube.com/watch?v=KbuO_PgMOL4

2023. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!