Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Már teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

Suliban megismerkedtem egy lánnyal, de csak nagyon keveset beszéltünk, éppen hogy csak bemutatkoztunk egymásnak.

Nekem így elsőre nagyon szimpatikusnak tűnt, ezért ráírtam instán, hogy lenne-e kedve ismerkedni, dumálgatni. Ezután így minden oké volt, volt hogy hosszabban is beszélgettünk chaten.

Mostanában meg így egyre kevesebbet beszélünk, mindig én írok rá, elég röviden szokott válaszolgatni. Szerintetek igazából nem érdekelem csak nem akar kioffolni?

Mivel most vége a sulinak így már összefutni se fogunk. Mit próbálhatnék, hogy felkeltsem az érdeklődését? Próbáljam meg elhívni valahova? (azt mondta, hogy általában kényelmesebb neki a chat, és hogy élőben nem mindig tud feloldódni, nehezen hoz fel témákat.)


Szerintetek engedjem el vagy még próbálkozzak valahogy?

Köszi a válaszokat előre is

(én 16F, ő 14L)



2023. jún. 4. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha élőben nem nagyon tud feloldódni, akkor ebben az esetben egy mozi jó ötlet lehet

Előtte találkoztok, és ha kínos is, nem sokat kell elviselni, mert hamarosan kezdődik a film

Film után pedig lehet a filmről beszélni, az már jó téma, onnan pedig már bármilyen téma jöhet

Viszont mindenképpen érdemes lenne valahova elhívni, jobban meg tudjátok ismerni egymást

2023. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el talizni. Ha nem megy, akkor minden bizonnyal offos.
2023. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
off
2023. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
hívd el aztán tudja a fene, 14 évesen volt egy kapcsolatom valahogy, de nem volt korkülönbség csak pár hónap. most meg nem értem hogy mi van de vagyok én 16 aztán a lány 15 azt mondja hogy még nem áll készen, nagyon fiatalabbaknál ne próbálkoz szerintem :/
2023. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!