Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik, de hogyan közeledhetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, de persze ez még semmit sem jelenthet, szeretném megismerni, megtudni, hogy milyen a személyisége. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg bárkinek van valami tanácsa, hogy hogyan közeledjek hozzá, úgy hogy nem beszél velem?


Az a lényeg, hogy iskolában már láthatott, egyel felettem jár, viszont nem beszéltünk még, és sajnos közös ismerőseink/barátaink sincsenek. Általában a folyosón láttam, de most az új tanévben lehet az osztálytermünk, az övéék mellett lesz, így valószínűleg még többet fogom látni.

Nagyon szívesen beszélnék vele, de úgy ha csak messziről bámulom kissé nehéz lenne...:(


2023. aug. 10. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy alkalom kell, amikor beszélhettek, suli után a legjobb. Igazából a tanév kezdetéig jobb tippet nem nagyon tudok mondani.
2023. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Már bekövetted instán, bejelölted facebookon, snapchaten, bereal-on, tiktok szóval mimdenhol ahol lehetséges ha edsig nem tetted akkor tedd meg!


Likeold,szivecskézd a posztjait storyjait, highlightjait ha nem akkor tedd meg


Ezek alap ismerkedési dolgok a mai generációban


Megkérdezhetem hogy hányadikos leszel és ő hányadikos? [csak azert hogy hany évesek vagytok]


Azt tudod hogy van e barátnője?


Beszéltél már valaha vele?


Van közös tanóra? Van közös tanár?

2023. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia:)

Szerintem az,hogy hogy közeledj hozzá eléggé azon alapszik hogy milyen a személyisége. Sok fiú például szereti,ha egy lány nyíltan kezdeményez,és vannak olyanok is akik szeretik,azt hinni,hogy ők kezdeményeznek,miután a lány felhívta magára a figyelmet...stb.

Ezért,hogy jó tanácsot tudjak/tudjunk adni tudnál róla egy kicsit több infót mondani? Tudom nem beszéltél vele, de az alapján ahogy láttad a folyosón, milyennek jellemeznéd mondjuk?

2023. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is nézz utána közösségi oldalakon, hogy egyáltalán van e barátnője, mert ha van, akkor már ott felejtős a dolog.


Ha nincs, akkor esetleg bekövetheted instán, ha nyilvános a fiókja vagy facen is bejelölheted, ha mondjuk 1000 fölötti az ismerőslétszáma, mert ha csak 1-2-300, akkor nem túl valószínű, hogy vissza fog jelölni, ha nem ismer. Ha bejelölted és nem jelöl vissza 1 héten belül sem, akkor nagy valószínűséggel nem érdeklődik irántad. Highlightot, sztorikat meg ne kezdj el ész nélkül lájkolgatni, mert azt valószínűleg furának tartja majd. Ha esetleg visszakövet téged és mondjuk kitesz egy zenét, rá pár nappal később te is kitehetsz ugyanattól az előadótól egy zenét vagy reagálhatsz a sztorira, hogy te is szereted. Esetleg ha tudod, hogy van egy konkrét hely, ahova sokszor jár a barátaival, akkor te is felbukkanhatsz ott néha-néha, esetleg próbálhatsz keresni közös ismerősöket, velük is jóba lenni, hátha egyszer egy társaságba kerültök és tudnátok ott beszélgetni. De mostanság szerintem kevesen vannak, akik interneten ismerkednének, inkább a közös társaság, közös témák, amik előrelendítenek, ha semmi közös, akkor nem lesz egy hosszú életű a dolog.

2023. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!! :)

#2 Nincs barátnője tudtommal, illetve még nem beszéltem vele. Valószínűleg elősző tanévben láthatott már, de nem hiszem hogy névről tudna engem.

16 és 17 évesek vagyunk, ő egyel felettem jár.

2023. aug. 11. 16:04
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 Láttam a barátaival, elég extroveltált, beszédes személyiségnek tűnik. Meg van a saját baráti társasága, jórészt az osztályból, és ahogy utánajártam láttam, hogy iskolán kívűl is van egy -két haverja.
2023. aug. 11. 16:07
 7/7 anonim válasza:

Szia

Köszi,hogy leírtál mindent:)

Figyelj,először is szerintem abban,hogy hogyan közeledhetsz felé az a fontos,hogy ne tedd teljesen nyilvánvalóvá,hogy tetszik neked,mert nem szabad túl könnyen adnod magad,csak éppen felhívni magadra a figyelmét.

Na de most jön a nehezebb rész az,ugyanis az egyik lehetőség az,hogy odamész hozzá,amikor éppen egyedül van és megpróbálsz beszélgetni vele,tudom ez nehéz,de bátornak kell lenned,ha nem jut eszedbe jobb,kezdheted úgy,hogy valamiben segítséget kérsz,igazából mindegy miben,ez jó beszélgetés indító és a fiúk nagyon szeretnek segíteni a lányoknak, miután megpróbált segíteni lehet,hogy nem kezd rögtön tovább beszélgetni veled,ilyenkor ne aggódj,ezt nem feltétlen azt jelenti,hogy nem érdekled,hanem egyszerűen azt,hogy neki is kell egy kis bátorság,éppen ezért neked kell még egy picit fenntartani a beszélgetést,mondjuk egy másik kérdéssel(pl. téged is xy tanít?)és ennyi elég,ha tényleg elég extrovertált akkor ő is nyitni fog feléd és kész.Az egész beszélgetés közben,pedig végig mosolyogj,nézz a szemébe,néha lenézhetsz és utána vissza,stb.de ezeket te is tudod,nem is kell mondanom.Remélem sikerül megismerkedned vele,és tudtam segíteni de,amit leírtam az csak egy tanács.

Ha bármit kérdeznél még írj nyugodtan:)

2023. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!