Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségetekre lenne szükségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetekre lenne szükségem.Van egy lány akivel már lassan 2 éve beszélünk.140km re lakik.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan két éve beszélgetünk,bele szerettem nem tagadom,úgy érzem,hogy meg találtam benne amit eddig kerestem.Egy hete volt az első randi ahol nagyon nagyon jól ériztük magunkat.Telefonon sokszor beszélgetünk kapcsolatunkról,és ő is illetve én is be ismertük egymásnak,hogy szerelmet érzünk egymásnak és olyan érzésünk van mint ha egy pár lennénk.Találkozón átkaroltam derekát úgy sétáltunk,sétálás közben célzott a kézfogásra,és kérdeztem,hogy meg szeretnéd e fogni a kezem,majd igent mondott össze kulcsoltuk a kezünket,majd a másikkal is megsimogatta kezem,öleltük egymást nagyon de több nem volt.Olyan érzésem van néha,hogy ezt lehet nem kéne folytatnom,sokszor nagyon magam alatt tudok lenni ez miatt,de viszont akarom is őt mert szeretem,és valahol tudom hogy ő is szeret.Rengeteget lelkizünk kapcsolatunkról,volt már olyan is hogy hívás közben együtt sírtunk.Segítségetekre lenne szükségem,szerintetek mit tegyek és hogyan??

2023. aug. 13. 12:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni,hogy a távolság egyáltalán nem okoz gondot ugyan is van atóm.
2023. aug. 13. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb utóbb költözni kell vkinek, hosszútávon nem tartható
2023. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Költözéssel nem lenne gond,de az még úgy érzem picit hátrébb vaan.Nem vagyunk még együtt,de beszéltük hogy olyan mint ha együtt lennénk,mivel szerelmesek vagyunk,tudjuk egymásról.
2023. aug. 13. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
140 km nem távoltság. Az én párom 8000km-re lakott. Nemrég költöztünk össze.
2023. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek sok sikert kívánok!
2023. aug. 13. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi okoz problémát, ha a távolság nem? Mi a kérdés? A távkapcsolat a legteljesebb mértékig értelmetlen!
2023. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a táv nem probléma akkor mi az? Szeretitek egymást, együtt tudtok lenni és belevágtatok.

Konkrétan mi a baj? Ha hiányzik akkor költözés. Nem feltétlen összebútorozás azonnal, de egy albérlet az ő városába neked simán jó. Legalábbis a jogsi + autóból gondolom azt, hogy nem 16 vagy hanem felnőtt.

2023. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudjátok, hogy mindketten szerelmet éreztek a másik iránt és nem probléma a távolság és olyanok vagytok mint egy pár akkor miért nem vagytok egy pár?

Tulajdon képpen miben kéred a segítségünket? Megcsókolni és megkérdezni h járna e veled nem fogjuk helyetted...

2023. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazából minden meg van oldva, akkor mi a kérdés?
2023. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!