Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon bejön úgy már több mint fél éve, de tudom, hogy soha sem lenne nála semmi esélyem, ezért inkább próbálom elnyomni ezt. Nem azért nem lenne esélyem mert utál, vagy ilyesmi, jóban vagyunk, de egyszerűen tudom és érzem hogy nála egyszerűen nem.


Most viszont egy másik lánnyal egészen megvan a kémia, és úgy érzem alakulhat valami köztünk, de nem tudom, hogy folytatnom kéne így, nem tudom helyes lenne e. Mert én benne lennék amúgy, de így hogy van egy ilyen egyirányú rajongásom/szerelmem (kicsit erős szó) valaki más fele amit próbálok elnyomni, nem tudom mit kéne tennem...



2023. szept. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tenned, hogy elhívod a rajongásod tárgyát egy sütire/kávéra, ha összejön akkor nincs tovább dilemma, ha meg leterel, akkor nyugodtan nyithatsz más irányba.
2023. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy az első lány csak egy szenvedés neked. Barát sem lehet, úgyhogy nincs mit veszítened azzal, ha bepróbálkozol. Sőt, szerencsére van egy b-terved is, ha ő elutasít.
2023. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Odamész, "Mindig is gyönyörűnek találtalak, kávé?" (persze alakítsd át kedved szerint), aztán kiderül minden és tovább nem cseszi a csőröd.
2023. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!