Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban akivel együtt voltam nyáron egy táborban. Ott sokat kellett együtt lennünk mert mindenféle csapat játék volt meg egyebek. És amikor valamilyen étkezés volt tök sokszor vettem észre h engem néz a másik asztaltól. Valójában nekem is bejön a srác mert tökre aranyos és rendes de nem tudom h ő is azt érzi e amit én. Lépni meg nem merek mert félek attól h hülyét csinálok magamból és ő egyáltalán nem úgy tekint rám..
2023. szept. 21. 15:52
 1/3 anonim válasza:
100%
szia, probalj meg vele eloszor csak baratkozni, kovesd be instan ilyenek ha mar koveted irj ra haverkodjatok utana lesz ami lesz
2023. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Legyél sokat a közelében, néha-néha egy kis mosolyt küldj feléje, ilyenkor dobd szépen, kecsesen hátra a hajad, nézd őt gyakran, hogy észre vegye. Végül, ha bátortalan és nem közelített, akkor szólítsd meg Te.
2023. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt ennyiből nem lehet megmondani. Amúgy az is egy lépés felé, ha odamész beszélgetni. Nem hinném, hogy ezzel hülyét csinálsz magadból, de jó irányba mozdíthatod a dolgokat.
2023. szept. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!