Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon bonyolult sztori lesz :D az történt, hogy tavasszal én elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Nem gondoltam, hogy bármi komoly lehet belőle csak dumálgattunk. Ezekből hívások lettek (kb minden este suli után órákat voltunk képesek beszélgetni) viszont suli végén megtetszett nekem egy srác a sulimbol és ráirtam. Az elején nem nagyon írt vissza így hagytam. Aztán egyszer csak elkezdett magától írogatni nekem minden egyes nap. Viszont közben ott volt a másik srác is. Egyszerre a kettővel beszélgettem és nem tudtam eldönteni ki tetszik jobban. Majd az első sráccal elmentem mozizni( nem hittem hogy lesz bármi) majd megcsókolt a moziban. Azt hittem szerelmes vagyok. A második srác ezek után is írt(hozzá tenném nem tájékoztattam a dolgokról, azt se tudta, hogy van egy másik srác) majd összejottem az elsővel. És miután a barátom lett mondta, hogy tiltsam le a második srácot. Most viszont szakítottunk és rájöttem, hogy nekem nagyon bejön a második. Viszont nem ír vissza ezek után. A suliban elkaptam párszor a tekintetét de igyekszik kerülni vagy úgy néz mintha dühös lenne. Viszont ha kiteszek instara egy sztorit azt mindig megnézi. Lehet még ebből bármi vagy inkább hagyjam? Tudom nagyon elcsesztem...de örülnék ha tudnátok valami tanácsot adni...előre is köszönöm<3

2023. szept. 26. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Korábban döntést hoztál. Most is hozzál. Esélyed még lehet. 30/F
2023. szept. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Még van esélyed!
2023. szept. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szíve húz feléd, de pillanatnyilag az agyával gondolkodik, ami elutasítja a dolgot. Én azt csinálnám, hogy odamennék hozzá élőben megbeszélni a dolgot.
2023. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen beszélj vele a történtekről és amit megígérsz, ahhoz tartsd magad, különben szakítani fog és rossz hírben tüntet fel, nehogy mások is így járjanak veled. Ha nem tudsz hozzá most őszinte határozatot hozni, akkor hagyd az egészet. Lesz más.
2023. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!