Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel nyár elején kezdtem el beszélgetni. Nagyon szimpatikus kedves fiú volt, de nem igazán éreztem iránta semmit. Én összejöttem egy másik sráccal közben, és mivel ez a srác nem akarta, hogy beszéljek tovább az első sráccal azt akarta hogy tiltsam le. És megtettem :/ azóta vele szakítottam. Mióta elkezdődött a suli állandóan látom a srácot akivel beszélgettem nyáron és valamit érzek iránta, de nagyon erősen. Próbáltam elnyomni magamban és másra fordítani a figyelmemet(tanulás, edzés stb) de továbbra is egyre erősebben érzek dolgokat akárhányszor csak meglátom és belenezek a szemébe. Tudom ez nagyon nyálas :D szeptemberben írtam neki de azt mondta nem érti miért írtam neki és lekoptatott egy kamu dumával. Viszont suliban szokott nézni és néha el is mosolyodik. Instán is folyamatosan nézi a sztorijaimat. Mit tehetnék? Nagyon szeretném vele újra kezdeni :( köszönöm előre is ha segít valaki! 17/L

dec. 6. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

“ nem érti miért írtam neki és lekoptatott egy kamu dumával. ”


Ennyi.


Szokott nézni? Kényezteted az egoját, hogy futsz utána. Kis éretlen kukac. Felejtsd el.

dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igaza van az elsőnek
dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd szól, ha mégis akarna valamit. Bár egy ilyen után én nem keresnélek többet.
dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Hamarosan 18 leszel és te még ilyen mesevilágban hiszel?
dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irj ra ujra ha nez akkor meg nincs minden veszve😛🙂
dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy tetszel neki csak a letiltás miatt haragszik. Közeledj felé.
dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!