Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdtem a lány barátommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a lány barátommal, én többet érzek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Történt az eset 1 hete, hogy áthívtam lány barátomat, mindketten már a kapcsolat legelején többet éreztünk egymás iránt és hát egymásnál aludtunk, és le is feküdtünk. Abban a pillanatban nem érdekelt semmi és senki kettőnket. Azt érzem hogy ő is érez irántam valamit, randira is elhívtam ahova igent mondott. Van esély akár vele egy kapcsolatra szerintetek? 5 éve ismerem

19L 22F



dec. 22. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ő sosem volt a barátod, ne álltasd magad!


Építsd a kapcsolatod, ismerd meg végre, mert nyilván gondolom, az elsők egyike volt az, hogy végre meglegyen ő neked és fordítva... Hosszútávon ismeret nélkül nem fogtok működni... Ha egyáltalán morálisan elfogadható a mostani tettetek...

dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1: 5 évvel ezelőtt ismertem meg akkor nagyon jól elvoltunk, sőt végig csak az utóbbi időben eltávolodtunk. Most ismét újra találkozgatunk. Igazából mindketten keressük egymást, nincs olyan nap hogy ne így lenne. Még jövőhéten is összefutunk de akkor már randira is megyünk, illetve itt alszik nálam ismét.

Persze a mostani tettünk elfogadható szerintem

dec. 22. 14:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből nem lesz kapcsolat, akkor semmiből:)
dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Adott a kérdés, most hogy így ennyi ideje ismerjük egymást, randin mit lehetne csinálni vagy mi lenne a tökéletes randi?
dec. 22. 14:39
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi ideje ismered, akkor miért nem tudod mit kell vele csinálni, hogy jó legyen? Sokan két hét után tudják mi a jó nekik, ne adj isten a másiknak.
dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tőle is megkérdezheted, hogy mihez lenne kedve. A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat.
dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Mekora egy ribi a lány hogy lefekszik azzal aki nem a pasija.

Remélem tudod úgy ahogy veled, úgy mással is lefekszik

dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát komolyan mondom kedves kérdező, már bocs, de súlyos vagy, ahogy sokan mások is itt.

Nem kellene filózni, agyalni, mit és hogyan kéne, hanem csak természetesen együtt lenni és bármit csinálni és az fog jólesni.

dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7: amikor megismerkedtünk volt párkapcsolata, most nincs, ezért nem értem ribi miért lenne. Már pár évvel ezelőtt is megmondta hogy akarna tőlem valamit de kapcsolatban van, most meg itt a lehetőség hogy összejöjjünk

8: persze minden jól esik amúgy, elhülyéskedünk, elbeszélgetünk mindenről, nincs sosem kínos csend, csak azért bennem van egy kicsit a para

dec. 22. 16:18
 10/20 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A tesómat a férje 4 év ismeretség, és együtt járás után vette el. Lassan már az esküvötőkre kell készülnőtők.
dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!