Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény, esetleg jó tanács??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény, esetleg jó tanács??

Figyelt kérdés
Van egy lány több mint 3 éve tetszik. Nagyon sok közös van bennük. Egy község, 3 napos korkülönbség. Szüleink dolgoztak együtt. Néha leül mellém a buszon, van amikor nagyon kínos a beszélgetés lesz belőle,meg van amikor nagyon jó. Erősen kételkedem hogy, lenne esélyem. Vagy egyáltalán érdekelném őt. Sokszor hallom hogy xy-nal kedves mögötte meg "zgf" nek nevezi az adott személyt. Felejtsem el? Vagy próbáljam meg? Ha igen hogyan? Kicsit megnyugvás az a tudat hogy mindig van esélyem mert sose probáltam.

jan. 11. 22:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, azzal nem veszítesz semmit:) 17/L
jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Csak egyre kevesebb esélyed van, mert elkönyvelhet téged esélytelennek.

Ha akarsz valamit, GYORSAN lépj!

jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kukacos Tejberízs ***** válasza:
Nagyon nincs veszíteni valód, esetleg hívd el random egy kávéra/teára.
jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia:) Próba cseresznye.

A lányok szeretik ha nem vagy túlságosan rámenős, inkább intelligens és haladj lassan a dolgokkal. Próbáld meg elhívni egyet sétálni vagy esetleg kávézni. E közben ismerjétek jobban meg egymást, és hátha kialakul több is. De jó tanács ne éld bele magad túlságosan a dolgokba, mert akkor nagyon csalódik az ember olykor. Hajrá szurkolok:)

Esetleg ha a buszon odaül, akkor dícsérd meg, mondj neki valami kedveset.

jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy annyira egyszerű lenne, hogy elmondod neki, hogy régóta tetszel, csak szerettem volna, hogy tudd.

Vagy ha így direktben nem mered, mondd azt neki, hogy vele álmodtál. Úgyis érdekelni fogja, és akkor mondhatsz bármit, hogy álmodban jártatok és kézen fogva sétáltatok, és tök jó volt, vagy bármi hasonló. Ebből tudni fogja, hogy nem közömbös számodra.

jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem lépj.

Win-win szituáció, ha véletlen nem is úgy sül el könnyebben túl tudsz majd rajta lépni, hogy majd más megkapja a tisztalapot és pozitív gondolkodással még az előnyödre is fordíthatod, hisz végülis kezdeményezni mertél. A kezdeményezés alapjáraton szexi+ az önbizalmadat is növelheti ha a csaj nem egy tahó, de ennyire szerintem már ismered, hogy ezt eltudd dönteni:)

Ha meg jól sül el, akkor meg egyértelmű mi a nyereség.


Hajráhajrá!

jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!