Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjuk meg a problemat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a problemat?

Figyelt kérdés
Segítséget kérünk, én és a barátnőm 4 hónapja távkapcsolatban vagyunk, 16 évesek vagyunk, és több mint 1 éve ismerjük egymást. Történt egy dolog, a barátnőm lemondta a megbeszélt találkozást egy bizonyos okért, az egyik dolgának volt ehhez köze, de eziránt kérlek ne érdeklődjetek, mivel nem ez a fontos része. Elpróbáljuk felszínesen mesélni, hogy hogyan változtunk. Segítséget kérünk, hogy hogyan hozhatjuk rendbe ezeket a problémákat. Amitől én megváltozott az az, hogy hogyan nézek rá a kapcsolatra, üres lettem, ritkán vagyok boldog. Teljesen megváltoztam a rossz irány felé, állandóan túlgondolok mindent, amit eddig is tettem, de egyáltalán nem ennyire. Állandóan teli van a fejem rossz gondolatokkal, reménytelenebb vagyok a kapcsolat felé. Nagyon vágyok a találkozásra és én úgy gondolom, hogy segítene nekünk újra felépíteni a kapcsolatot, főleg azért, mert eddig még egyszer sem találkoztunk. Mind a ketten tervezünk meselni a helyzeteinkről. Sziasztok, én a barátnő vagyok, és elszeretném mondani hogy én hogy éltem meg ezt a helyzetet ugye feljebb levolt irva hogy lemondtam a talalkozast egy bizonyos ok miatt es amiota megtortent ez az egesz dolog en is sajna sokkal rosszabbul erzem magam az elejen nem gondoltam volna hogy ennyire rossz lesz a helyzet de sokkal tobbet gondolok tul en is mindent sokkal jobban erzekenyebb lettem es a kisebb dolgok miatt is ideges szoktam lenni en meg mindig ugyan ugy allok a kapcsolathoz mint a megtortentek elott sajnos ezekben a napokban/hetekben sokszor nagyon coldok vagy dryok vagyunk egymassal, azt erzem sokszor, hogy nem szeret a baratom, es ugy erzem mintha el lenne hidegulve tolem.
jan. 14. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Coldok meg dryok 🤣🤣🤣🤣🤣
jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"én és a barátnőm 4 hónapja távkapcsolatban vagyunk, 16 évesek vagyunk"


"eddig még egyszer sem találkoztunk"


Ez igazából nem kapcsolat, nem is ismeritek egymást, személyesen soha sem találkoztatok. A távkapcsolatok döntő többsége nem működőképes, 16 évesen meg aztán végképp nem. Nincs elhidegülés sem, mivel "összemelegedés" sem volt, nincs bizalom, mert nincs alapja sem, amire építhetnétek. Ez csak egy elképzelt kapcsolat, amire most jöttök rá, hogy valójában nem is létezik, csak a fejetekben.

jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Ez nem igazi kapcsolst
jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

De, ez kapcsolat, ne mondjátok, hogy nem, ha hallják, látják egymást, az kapcsolatnak számít.


Röviden, tömören: találkozni kell, és kész. Meg lehet oldani.

jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es, végre egy pozitív ember. Ha végül elkezdenénk találkozgatni akkor szerinted minden újra fel tud épűlni mint ahogyan eddig volt, vagy akár erősebb is lehet a kapcsolatunk mint az eddigiekben?
jan. 14. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Találkozzatok, akkor minden jóra fordul.

Nem #4 voltam, tudom, hogy tőle kerdeztél

jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!