Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus kapcsolat/szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolat/szerelem osztálytársakként?

Figyelt kérdés

Tudom róla, hogy volt már dolga lánnyal és tudja, hogy én is a lányokhoz vonzódom.

Viszont nem tudom, hogy mi lenne, ha kavarnánk/összejönnénk...

Inkább próbáljak letenni róla, hogy a barátságunk ne vesszen kárba, vagy próbáljam meg elmondani, mit érzek? Kicsit mintha hasonlóan érezne, mert szerintem olyan jeleket küld.

Ha valakinek van személyes tapasztalata, értékelném, ha akár privát üzenetben kifejti stb

ezen töröm a fejem már régóta, megéri-e az egész, de nem jutok semmire, minden porcikám vele lenne és ezért nem tudok racionális lenni



jan. 20. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes egy jól működő barátságot kockáztatni egy bizonytalan kapcsolatért. Ez hetero fiú-lány barátokra is vonatkozik.
jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy ez így már nem barátság, legalábbis a te részedről biztosan nem. Szóval nincs nagyon mit kockáztatni.
jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
A barátok jönnek-mennek az ember életében, a kapcsolat jó esetben tartós. Úgyhogy mindenképpen belevágnék.
jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tolle ugyis ezen gondolkoznal mindig ha tetszik neked ne öröld magad inkabb lépj es koderul hogy mit mond☺️
jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Semmiképpen sem érdemes.
jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem minek kell lebeszélni róla. Egy élete van, próbálja meg. Ne legyen benne az, hogyha a lány összejön egy másik lánnyal akkor mi lett volna ha. Inkább azt bánja, hogy nem beszélnek már, mint azt, hogy meg sem próbálta. Amúgy meg ha visszajelel akkor lehet neki is bejössz, csak mivel róla köztudott, hogy leszbikus rólad meg nem, ezért nem tudja hogyan próbálkozzon.
jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

"Nem értem minek kell lebeszélni róla. Egy élete van, próbálja meg."

Pont azért, mert egy élete van: nem kell mindent megpróbálni, ami csak eszébe jut.

jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyelore nem akarom elsietni a dolgot, viszont ha továbbra is így érzek, inkább elmondom neki. De bízom benne, hogy idovel úgy alakulnak a dolgok, hogy nyilvánvaló lesz, o hogy viszonyul hozzám, rólam is elég köztudott, hogy leszbikus vagyok, legalábbis vele ezt kiveséztem, o meg volt már fiúval is, lánnyal is.
jan. 24. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!