Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek felé fiúként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé fiúként?

Figyelt kérdés

Szóval suliban van egy lány aki nekem nagyon bejön/chrusolom egy ideje.


Viszont nagyon nem tudok róla semmít azon kívül, hogy ő 10-es és 1-szer szemeztünk folyosón. Illetve nincs ilyen téren tapasztalatom, se ötletem, hogy hogyan, miként kéne megközelítenem őt azon kívül, hogy ápolt külsővel és szájszag nélkül, illetve azt kisugározva, hogy nem a baráti társaságával van és azt sugalni, hogy nem parázok/féle emiatt vagyis magabiztos vagyok a megkérdezésben is, nem csak a céllal, viszont picit izgulósabb vagyok ilyen téren, illetve picit introvertált is emiatt/ilyen téren.


Van valakinek valami tanácsa, higy hogyan tudnom/kéne megközelítenem, akár cselekedetileg, akár szövegileg?



jan. 24. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgy ahogy egy lány tenné.
jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es nem vagyok lány ezért nem tudom, hogy egy lány hogyan tenné
jan. 24. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha semmit nem tudsz róla akkor nem lehet mit tanácsolni, vagy oda mész vagy nem.
jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmmel egyszer úgy tudtuk meg egy fiúnak a nevét, hogy a barátnőm a szünetben, amikor a fiú egyedül volt, akkor felrehivta és azt mondta neki, hogy "ez egy felelsz vagy mersz játék és a barátnőm arra kért meg, hogy kérdezzem meg valakinek a nevét, akit először meglátok."


Tudom, hogy ez most tökre gáz taktika, de nekünk bejött :)

jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as, ezt tudom, hogy vagy odamegyek, hozzá, de a, hogyan/milyen ürüggyel/technikával részben vagyok bizonytalan.


4-es, köszi az ötletet, de nem hiszem, hogy ilyen technikához folyamodnék, de a játékos megkereséses részén elgondolkozom. Esetleg van valamyen tipped játékos vagy bármilyen megszólítás terén neked vagy bárkinek?

jan. 24. 21:23
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

3-as voltam. Az emberek nem mennek oda idegenekhez ismeretség és mindenféle alap nélkül, ezt kéne megérteni. Elhiszem, hogy menő de egyáltalán nem meggyőző ha random odaáállsz valakihez aki gyakorlatilag annyit tud rólad, hogy létezel jobb esetben és emlékszik rád.

Értelmetlen az egész mert ez nem azon múlik, hogy van miről beszélni vagy sem.

De az is lehet, hogy én vagyok öreg már a 24 életévemmel de nem látom értelmét ezeknek a játékos bohóckodásoknak sem mert általánosságban egy nő vagy lány idegenkedni fog tőled és furának fog tartani és mihelyst lehetősége nyílik rá lekoptat vagy egyből csúnyán vagy burkoltan amit nem fogsz érteni és utána meg arról lesz a kérdés itt.

Nem akarok ünneprontó lenni még akkor is ha ezt annak fogod venni de célszerűbb lenne olyan csajjal kezdeni akinél van miből elindulni. Elhiszem, hogy jó hinni a plátói szerelemben és álmokat dédelgetni ilyenekről de ez a valóság és nem egy amerikai tini románcfilm.

jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Hanem mész oda ahhoz a lányhoz aki tetszik, akkor lehet hogy életed szerelmét halasztottad el.

És ezt lányoknak is mondom. Miért ne menj oda ahhoz a fiúhoz aki tetszik? Miért jöjjél össze egy érdektelen fiúval ha van olyan aki sokkal jobban bejön?

"Az emberek nem mennek oda idegenekhez ismeretség és mindenféle alap nélkül, ezt kéne megérteni"

Akkor mindenki mindenkivel idegen lenne, örökké. mert senki nem megy oda senkihez. ne terjeszd az elborult introvertált világnézeted, ezt kéne megérteni.

Ha tetszeni fog a fiú a lánynak, akkor bizony nem fogja elküdeni bunkón az anyjába. Mint te. Ha nem is tetszik, egy normális lány aki tudja mi az a társaság és a tisztelet nem lesz bunkó és teljesen lazán venné.

Emberek vagyunk, társasági lények, nem pedig valami remete állatok.

jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg ha elmész előtte a elsd le a ejtsd le lekönyveidet és várd meg amíg ő felveszi ez egy jó kiindulópont,hogy beszélgess vele.

Vagy kérdezd meg tőle, nem e látta az xy tanárt.

jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

"Akkor mindenki mindenkivel idegen lenne, örökké. mert senki nem megy oda senkihez. ne terjeszd az elborult introvertált világnézeted, ezt kéne megérteni."

Nem tudom, hogy te szándékosan akartad ezt félreérteni vagy tényleg nem esett le, hogy ezzel mit akartam mondani. Tisztában vagyok azzal, hogy az ember társas lény és szüksége van az emberi kapcsolatokra és távol álljon tőlem, hogy introvertált életstílust híreszteljek de ezt továbbra se tartom megoldásnak, hogy random emberekhez odatoppanunk és könnyen átlátható módon ismerkedés szó alatt közelítünk felé. Hogyha valakivel ismerkedni akar szerelmikapcsolat céljából azt nem lehet csak úgy a semmiből előrángatni és erőltetni. De hogyha nektek közhelyekre van szükségetek már pedig arra van akkor csináljátok, vegyétek úgy, hogy nem szóltam.

jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as/6-os/9-es írója, nem ez a "Hé leszel a csajom?" féle megközelítéses, lejáratós dolgot akarom megcsinálni és erőszakoskodni sem akarok, hanem elösször megismerni őt és lehetőleg eljutni egy olyan szintre mihamarabb (de mindkettőnk számára komfortos/ésszerű tempóban) ahol/amikor fel tudom nyugodtan/normálisan és emberi módon tenni ezt a kérdést úgy, hogy egyikőnknek se esne rosszul vagy érezné lejáratva magát amennyiben úgy hozza az élet. Én ennek az elkezdésében kérek segítséget, hogy lehetőleg párkapcsolatibb témájúbb kezdéssel úgy, hogy tisztában vagyok azzal a ténnyel és elfogadom azt, hogy ő lehet, hogy nem szeretne velem ismerkedni semmilyen szinten, vagy csak barátilag és semmivel sem többet, melyel nincsen problémám.

Ellentétben a te féle hozzászólásoddal/megnyilvánulási formáddal. Értem én, hogy van akinek ez nem tetszik (lásd te), de lehet ezt kultúráltan is közölni embertársaiddal. Ne feledd vannak olyanok akik képesek tiszteletben tartani a másik embert az érzéseikkel együtt.

jan. 25. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!