Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek felé fiúként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé fiúként?

Figyelt kérdés

Szóval suliban van egy lány aki nekem nagyon bejön/chrusolom egy ideje.


Viszont nagyon nem tudok róla semmít azon kívül, hogy ő 10-es és 1-szer szemeztünk folyosón. Illetve nincs ilyen téren tapasztalatom, se ötletem, hogy hogyan, miként kéne megközelítenem őt azon kívül, hogy ápolt külsővel és szájszag nélkül, illetve azt kisugározva, hogy nem a baráti társaságával van és azt sugalni, hogy nem parázok/féle emiatt vagyis magabiztos vagyok a megkérdezésben is, nem csak a céllal, viszont picit izgulósabb vagyok ilyen téren, illetve picit introvertált is emiatt/ilyen téren.


Van valakinek valami tanácsa, higy hogyan tudnom/kéne megközelítenem, akár cselekedetileg, akár szövegileg?



jan. 24. 19:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Vagyis a cél egy nem erőltetett kölcsönös szerelmi kapcsolat a másik fél tiszteletben tartásával, abban az esetben is, ha az illető nem szeretne a baráti vagy a semmilyen kapcsolat ápolni velem úgy, hogy közben egyikünk sem lesz leégetve.

Ezek közül legfőképp az első opció elindításában kérnék használható segítséget

jan. 25. 00:12
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező, nem állt szándékomban senkit sem megbántani, hiszen megpróbáltam minél jobban megfogalmazni a véleményemet. Most azért mert nem rózsaszín felhőbe göngyöltem bele még nem jelenti azt, hogy én ne tisztelném más véleményét, csak szimplán leírtam, hogy ez általánosságban miért kifogásolható.

De olyan érzésem van, hogy elbeszélünk egymás mellett és továbbra se akarod érteni azt amit írok. De biztosan lesz más aki aranyosabb hozzászólást tud írni amit olvasni szeretnél.

jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem ki a hozzászólásaidból, hogy vagy oda megyünk vagy nem, de amenyiben semmiképpen sem akarjuk lejáratni vagy balhéba keverni magunkat akkor ne mejünk oda valakihez akiről alig tudunk vmit az is kb a létezik szint és talán emlékszik is ránk.

Amennyiben rosszul vettem ki kérlek javíts ki.

Nekem az a célom, hogy úgy megismerjem őt, hogy esetlegesen kapcsolat is legyen belőle, de nem értek nagyon hozzá, hogy hogyan lehetne ilyen esetben kezdeményezni, mert akiket korábban megismeretem ők jelentős töbségben osztálytársak (régebbi, jelenlegi), barátok / közös ismerősök / családtag által ismertem meg, a maradék kis részben pedig beledotak a vízbe/tengerbe (pl.: ismerősök nélküli tábor) és úgy ismertem meg az illető(ke)t és lejebbi évfolyamra járó szinte ismeretlen és/vagy közös ismerősök nélküli szerelmisebb dolgok miatti megkeresésben nem volt még dolgom léven, hogy introvertáltságom előjön teljesen/szinte idegenekkel való ismerkedés terén amíg fel nem oldódok az illetővel, melyen segít(het) az ha van olyan közös ismerős(ök) akikkel már megtörtént ez a feloldódás és van az irányába valamelyest megbízás is, hogy valaki normálisnak mutat be és nem csak tessék itt van xy, ismerjétek meg egymást és addig én elmegyek és teljesen magatokra hagylak titeket

jan. 25. 00:54
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, ez az internet korszaka előtt teljesen normális és mindennapi volt, hogy oda megyünk valakihez csak úgy beszélgetni.
jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es ez igaz, de az internet ez teljesen felbojgatta ez, sokszor nem feltétlen jó irányba, mint érzelmileg, mint társadalmilag is és az ezáltal okozott problémák/visszautasítások rosszul/idiótán adják nekünk fiúknak/férfiaknak a nők vagy a (rossz értelműen) túlbizakodott fiúk/férfiaknak nem tudják el ezt (annyira) kultúráltan, mint régen
jan. 25. 12:28
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja. És most úgy csinál néhány lány/nő mintha milyen egy csúnya dolog lenne ez.😂

De amúgy, sok lány van aki normális és lazán veszi most is az ilyet, csak ne általánosítsunk az ilyen bunkókról.:)


(És még leértékelik a kommentem...😂)

jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De akkor ha ennyire tudják, akkor kezdeményezzenek ők. A lányok. Vagy inkább hallgassanak.
jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!