Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nos, nem egyszerű a helyzet, előre is köszi, ha végigolvasod. Tavaly év eleje óta udvarolok egy osztálytársamnak. Igazából jól elvagyunk ketten a szünetekben, hetente egyszer pedig haza is kísérem. Gyakran megdicsérem, hogy milyen szép aznap, illetve hasonló bókok. Mármost ami a probléma, hogy eddig akárhányszor (ez legalább 20-30) elhívtam valahová, nemet mondott rá (az indokai olyanok voltak, hogy épp tanulnia kell, vagy más programja van, fáradt, ilyesmik). Azt tudni kell róla, hogy egy zárkózott lány, nehezen nyílik meg, gondoltam csak nehezen megkaphatót játszik. Idén ősszel egy közös sulis programon volt lehetőségem sok időt tölteni vele, ahol megértettem hogy miért ennyire befelé forduló, megnyílt előttem, továbbá a szalagavatóra is felkértem keringőzni. És azóta semmi. Akárhányszor hívtam azóta találkozni (kávézni, sétálni, stb.), lemondta. Ettől függetlenül jól elvagyunk, csak akkor is furcsa a helyzet. A lány már (remélem) tudja a szándékaimat, ahogy kb. az egész osztály is, olyan látványos már az egész. Most jutottam el arra a pontra, hogy megelégeltem ezt a bizonytalan állapotot, nyitnom kellene, de hogyan? Mivel nem jön el soha sehová, így az az opció nem játszik, hogy egy találkozón mondom el neki. Marad az, hogy egyik hazafelé menet bevallom neki. Na jó, de mit mondjak? Főleg hogy közösségi térben vagyunk akkor, így elképesztően feszélyezett lesz mindkettőnk. Illetve amit nem értek, hogyha ennyire láthatóan bejön nekem, akkor miért nem lép ő is valamit? Vagy szerintetek ez egyértelműen barátzóna? Előre is köszönöm a válaszokat, és ha eddig végigolvastad!

febr. 5. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod hogy miért nem lep ő is, honnan tudod hogy Te is bejössz neki? Meg egy év alatt neked kellett volna lépned nem csak kisérgetned, akkor is meg lett volna a lehetőség amikor sok időt töltötetek együtt sulis dolgok miatt,meg is nyílt neked tehát a bizalom is meg van

Lássuk be ez keményen barátzóna

Sz@rügy de sajna ez van onnan már nagyon nehéz vissza jönni

febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bevallani kell neki, az csak a filmekben működik, hanem érdeklődni. Pl.: Figyelj Kati, hónapok óta motoszkál a fejemben egy kérdés, mert olyan sok időt töltünk együtt... Te hogyan tekintesz rám?

A válasza árulkodni fog.

febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes mondja, nem szerelmet kell vallani, hanem megbeszélni hogy neked bejön és szívesen belemennél egy kapcsolatba, de kíváncsi vagy ezt ő hogyan érzi.
febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szerelemvallás a leghülyébb tini szokás, ami csak létezik.


Először udvarolsz, randiztok, testiség, párkapcsolat.... és aztán öntöd nyakon az érzelmi mélyvízzel.


Fordítva csak rémisztő leszel, ha ő nem tart itt érzelmekben, akkor azonnal menekülőre fogja majd.


Egyébként a leírás alapján ő nem akar tőled sokat, szórakoztatod, legyeskedsz, de ennyi.

Korabeli a párom, és az első pillanattól fogva tudtuk mit szeretnénk, és léptünk egymás felé.

febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet vállalni ilyen helyzetben inkább megalázó mint hatásos semmit nem fogsz vele elérni, én a helyedben nem foglalkoznék vele 20-30 elhivtad randira, de semmi, ha ő nem akarja úgyse lesz ebből semmi
febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem vannak olyan lányok akik nem mernek személyesen lépni...vagy ha személyesen is rá kérdezel lehet hogy nem fog rá válaszolni...beszélgessetek interneten ...egyenlőre...aztán ha úgy is egy suliba jártok talán ki fogás képen megkérhetnéd hogy suli után segíthetne neked a tanulásban vagy szivesen hazáig kisérnéd vinnél neki virágot...😅vagy egy csokit...vagy a barátnőivel beszélni hogy nem tudják hogy bejön-e neki valaki vagy nem tudják mi a véleménye rólad vagy nem tudnának közelebb hozni titeket:DD
febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Segitek, azert mondja le mindig a talalkakat mert nem akar talalkozni veled.

Azert nem akar mert nem erzi azt amit te. Egyszeru. Persze ha hamis illuziokba akarod kergetni magad akkor fogd csak arra hogy zarkozott.. igazabol nem erez irantad semmit, max baratsagot.


Mas fele kezdj el nyitni es akkor talan rajon hogy hianyzol neki es atkattan valami nala.

febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szerintem se vallj neki szerelmet! Tudja ő azt. Ettől semmi nem változna.

Inkább azt mondd neki, hogy te szeretnél vele sulin kívül is találkozni, és ha ő szimpatizál veled, akkor lépje ezt meg.

Két esetet tudok elképzelni:

vagy nem akar tőled társként semmit, csak barátként.

vagy a szülei túl szigorúan fogják, vagy neki van valami gátlása, ami miatt képtelen randizni.


Iskola után hazakísérni nem lehet?

Próbáld ezt. Többször, aztán ha útba esik egy cukrászda, akkor hívd meg egy sütire. Az már majdnem egy randi, és akkor gyakorolta, kiderül számára, hogy képes erre.


50f

febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarod magad alázni, akkor nyugodtan vallj neki szerelmet...

Szerinted, ha egy lány húszszor nemet mond a randira, az nem elég világos, hogy nem akar tőled semmit?

Tapadsz rá, mint egy pióca. Engedd, hogy levegőhöz jusson!

Foglalkozz olyan csajokkal, akiknek bejössz, őt meg hagyd békén!

febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vanadinit válasza:
100%

Ez sajnos elég kemény barátzóna. Lány vagyok úgyhogy csak tudom. Nálam is van egy ilyen eset épp most. De mondjuk ha nem tetszenél neki, akkor ezt már rég megmondta volna. Mármint én ezt csinálnám. Sajnos tanácsot azt nem tudok adni, legfőképpen, akkor hagyd a fr@ncba.

17.L

febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!