Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nos, nem egyszerű a helyzet, előre is köszi, ha végigolvasod. Tavaly év eleje óta udvarolok egy osztálytársamnak. Igazából jól elvagyunk ketten a szünetekben, hetente egyszer pedig haza is kísérem. Gyakran megdicsérem, hogy milyen szép aznap, illetve hasonló bókok. Mármost ami a probléma, hogy eddig akárhányszor (ez legalább 20-30) elhívtam valahová, nemet mondott rá (az indokai olyanok voltak, hogy épp tanulnia kell, vagy más programja van, fáradt, ilyesmik). Azt tudni kell róla, hogy egy zárkózott lány, nehezen nyílik meg, gondoltam csak nehezen megkaphatót játszik. Idén ősszel egy közös sulis programon volt lehetőségem sok időt tölteni vele, ahol megértettem hogy miért ennyire befelé forduló, megnyílt előttem, továbbá a szalagavatóra is felkértem keringőzni. És azóta semmi. Akárhányszor hívtam azóta találkozni (kávézni, sétálni, stb.), lemondta. Ettől függetlenül jól elvagyunk, csak akkor is furcsa a helyzet. A lány már (remélem) tudja a szándékaimat, ahogy kb. az egész osztály is, olyan látványos már az egész. Most jutottam el arra a pontra, hogy megelégeltem ezt a bizonytalan állapotot, nyitnom kellene, de hogyan? Mivel nem jön el soha sehová, így az az opció nem játszik, hogy egy találkozón mondom el neki. Marad az, hogy egyik hazafelé menet bevallom neki. Na jó, de mit mondjak? Főleg hogy közösségi térben vagyunk akkor, így elképesztően feszélyezett lesz mindkettőnk. Illetve amit nem értek, hogyha ennyire láthatóan bejön nekem, akkor miért nem lép ő is valamit? Vagy szerintetek ez egyértelműen barátzóna? Előre is köszönöm a válaszokat, és ha eddig végigolvastad!

febr. 5. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Énekeld el neki... 😂

"Hogyan mondjam el neked, amit nem lehet? Mert szó, az nincs, csak képzelet..."

[link]

febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel nem jön el soha sehová, így az az opció nem játszik, hogy egy találkozón mondom el neki. Marad az, hogy egyik hazafelé menet bevallom neki."

Ha azt akarod, hogy soha többé ne beszéljen veled és levegőnek nézzen, mondd csak el neki...

márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javasolnám, hogy arra kérdezz rá, hogy miért nem megy el a programokra. Mert vagy más van neki vagy tényleg semmibe nem akar részt venni.


A másik hogy neked ez egy idò után kevés lesz mert te tőbbet érzel mondd el neki a szándékaid és ha még mindig nem akkor szép lassan ki kell válnod belőle mert csak te fogsz ebben szenvedni.

márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!