Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hamar lenne ez a kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar lenne ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal 2hónapot jártunk (tudom nem sok idő) de az utolsó 2hétbe úgy viselkedett velem mintha egy haverja lennék..Felhoztam a témát ő meg kerülte..A lényeg hogy az exem egyben osztálytársam is aki elkezdett érdeklődni irántam és feljöttek az emlékek.. Szakítottam a barátommal mivel nem szerettem volna hogy úgy maradjak kapcsolatba hogy közbe az exem van a gondolataimba.. nem lett volna fer vele szembe! Ezért elmondtam a problémáimat amik miatt veszekedtünk és szépen megfogalmaztam úgy hogy ne sérüljön nagyon hogy szakítani szeretnék…

Szerintetek hamar lenne ha 3hét után beleugranék egy új kapcsolatba az exemmel?



márc. 12. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L
márc. 12. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad a srácnak, hogy szerelmes vagy belé? Mert ha nem, akkor nincs ebben semmi gáz. Az emberek azon szoktak kiakadni, mikor valaki "élete szerelmét" cseréli le 1 hét alatt valaki másra.
márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Exel soha többet

Nem tanulsz semmiből

márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj, hogy túl hamar, hanem hogy az exeddel.
márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hülye vagy és te magad sem tudod mit akarsz... te bajod ez. Gondolom nem fontolod meg azt a tanácsot, hogy érj még kicsit egy kapcsolathoz.
márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az exemmel családi problémák miatt szakítottunk ami már rendeződött és meg is beszéltük hogy nem jól döntöttünk akkor… Tudom mit szeretnék csak tanács miatt kérdeztem hogy mennyire lenne elítélve az egész..

Köszönöm a normális választ/válaszokat! Azért mert szerelmes vagyok nem vagyok hülye :/

márc. 12. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak tanács miatt kérdeztem hogy mennyire lenne elítélve az egész.."

Nem mindegy?

márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!