Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit szeretek, ő nem szeret. Úgyhogy azt csinálom, hogy folyton leadom a drótot a szüleinek, akik rettentően szigorúak és vallásosak, így szabotálom az összes párkapcsolatát. Ritka mocsok dolog?

Figyelt kérdés

És mindig sikerrel járok. A szülők egyfajta őrangyalnak hisznek - talán az is vagyok, önkéntlenül, hiszen ritka férgek akarják a mancsukat rátenni - de mindeközben szurokfekete gyűlölet hajt, aminek a célja egy dolog: hogy ne legyen boldog mással, csak velem.


Kezdem már olyan szinten gyűlölni a csajt is, hogy úgy érzem, tumorként telepszik rám a puszta léte, és ólomsúllyal húz a mélybe.


Mit tegyek, mert ez már marhára nem egészséges?


Nem tudom elfelejteni, sehogy sem. Volt, hogy két hónapig rá sem néztem. Volt, hogy próbálkoztam más lányokkal, de végül aztán nem bírtam tovább.


A legdurvább az egészben, tudom, ezoterikus fszságnak hat, vagy elszállós Namaste-t mormoló marhaságnak, de néha olyan, mintha megérezném, mi történik vele, és általában ilyenkor tényleg történik valami vele.


Olyan ez, mint valami átok, mert tudom, hogy ha végül valamilyen csoda folytán belém is szeretne, és össze akarna jönni velem, már nem tudnék mást, csak gyűlölni.


márc. 28. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az. Tenyleg ritka undorító kicsinyes és primitív amit művész.Engeddel ezt a szerencsétlen lányt ezt nem érdemli meg senki se.Ha szeretnéd el tudnád engedni mert akit szeretünk azt nem akarjuk hogy miattunk szenvedjen .Rengeteg ember szerelmes viszonzatlanul még se állnak ilyen bosszút.
márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Remélem egyszer megtudom, hogy ki vagy!!!!
márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Remélem ez az egész egy nagy kamu. Ha nem akkor hagyd békén azonnal és NE szabotáld a kapcsolatait.
márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Remélem troll.
márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ez borzalmasan gyerekes dolog. Ne egy olyan lány után fuss aki nem szeret és ne szabotáld őt, mert ez mocsok dolog
márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem csak azért találtad ki, hogy itt idegesíts minket, hát akkor sajnos nagy a baj veled, és sok embert fogsz tönkretenni életed során, főként azért fogod ezt tenni, mert képtelen vagy igazi kapcsolatra, igazi érzelmekre. Sajnálom.
márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Nárcisztikus pszichopata vagy, az a gond veled. Ki kéne venni a társadalomból.
márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy régen hitegetett, amikor le akartam lépni, utánam kapott, és mondta, hogy mennyire szeret, nem tud élni nélkülem. Utána jött egy törés, ok nélkül, és azóta vagyok ilyen.
márc. 28. 13:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit el lehet felejteni, te is képes lennél rá, úgyhogy ezzel ne áltasd magad. Nézz körül az életed többi területén, ott is rendbe kéne tenni néhány dolgot, ha azokkal is foglalkoznál, akkor kevesebb agyad maradna, hogy "megérezd", hogy vele mi történik.
márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után el fog költözni a szüleitől, onnantól ő boldog lesz, te meg nem.

Egyébként én is picit kamunak érzem, hiszen el nem tudom képzelni, hogy 2024-ben hogy az istenbe lehet ilyen szinten szabotálni egy kapcsolatot.

márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!