Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit szeretek, ő nem szeret. Úgyhogy azt csinálom, hogy folyton leadom a drótot a szüleinek, akik rettentően szigorúak és vallásosak, így szabotálom az összes párkapcsolatát. Ritka mocsok dolog?

Figyelt kérdés

És mindig sikerrel járok. A szülők egyfajta őrangyalnak hisznek - talán az is vagyok, önkéntlenül, hiszen ritka férgek akarják a mancsukat rátenni - de mindeközben szurokfekete gyűlölet hajt, aminek a célja egy dolog: hogy ne legyen boldog mással, csak velem.


Kezdem már olyan szinten gyűlölni a csajt is, hogy úgy érzem, tumorként telepszik rám a puszta léte, és ólomsúllyal húz a mélybe.


Mit tegyek, mert ez már marhára nem egészséges?


Nem tudom elfelejteni, sehogy sem. Volt, hogy két hónapig rá sem néztem. Volt, hogy próbálkoztam más lányokkal, de végül aztán nem bírtam tovább.


A legdurvább az egészben, tudom, ezoterikus fszságnak hat, vagy elszállós Namaste-t mormoló marhaságnak, de néha olyan, mintha megérezném, mi történik vele, és általában ilyenkor tényleg történik valami vele.


Olyan ez, mint valami átok, mert tudom, hogy ha végül valamilyen csoda folytán belém is szeretne, és össze akarna jönni velem, már nem tudnék mást, csak gyűlölni.


márc. 28. 11:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a potenciális kapcsolatát vágod tönkre, hanem a szüleivel való kapcsolatot is.

Azért vannak elképzeléseim, hogy ha már akkor is ennyire ki akartad sajátítani, miért engedett el számodra hirtelen.

Normális lány nem fog veled szóba állni.

márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
91%
Te mit kepzelsz magadrol? Azthiszed valami filmben vagy foszereplo, vagymi? :D Undorito dolog amit csinalsz, es a karma vissza fogja neked adni. Mit kell bele nyulni masnak az eletebe, akit egyertelmuen nem is erdekelsz? Es meg le is irod h mar kezded gyulolni a csajt. De azert meg mindig nem hagyod beken. Ferfi letedre g3ci gaz ahogy viselkedsz. Tiszta ertelmetlen amit leirtal, mit hiszel magadrol? Le foglak nyomozni neharagudj, mert nagyon felbasztal :D
márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért némi önkritikát gyakorolhatnál, ilyen amikor egy féreg kritizálja a férgeket.

Ezek után el tudom képzelni, hogy hozzád képes rendes srácok.

márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek... erre most mit lehet mondani, de most őszintén?! Kur*va gáz vagy.
márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
91%

Volt hasonlóval "kapcsolatom" sajnos..

Tudod mi vagy te? Egy lúzer. Mamahotelben fogsz megpusztulni, mert nem lesz soha egy épkézláb kapcsolatod.

Nem véletlen hagyott ott..

Szánalmas vagy és az is maradsz.

márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges, szakember segítségére lenne szükséged, mert így megkeseredett leszel.
márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichésen terhelt vagy. Ez is egyfajta függőség. Hagyd abba, kezdj valami értelmes életbe, mert ez így egyrészt gonosz, másrészt céltalan.
márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
teso ez naon gaz nezz vmi tog gt vagy davjd goggingst és menj el edzeni avyg kuzdo sportra vagy tanulj vagy csinál akarmi mast amivel magadat fejleszted es ertekesebbé teszed csak ezt ne. milyen ferfi vagy? mit mondana az apad a nagyapad a dédapád ha ezt tudná szánalmas. ha meg kamu akkir 🖕
márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolj erre úgy, hogy ezt most kipróbáltad, de rájöttél és rávezettünk, hogy nem helyes. Tehát - ha késztetésed is van ilyesmire, a továbbiakban ezt ne csináld! Jobb életed lesz, ha így döntesz! Érettebb és szeretetre méltóbb személyiséggé válsz! Gyűrd le ezt magadban!
márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!