Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jól beszéltünk instán,elhivtam valahova,de nem tudunk találkozni,mert úgye vizsgája van és nem engedik ki a szülei lehet ez egy kifogás?Múlthéten Barcelonába voltunk kézilabda turnén,egy lány és fiú csapat.Egy busszon utaztunk.Nemszotlunk szinte egymáshoz semmit.Februar 14 megleptem a suliba (nem személyesen)egy virággal meg egy levéllel.Nagyon szépen köszönts.De nekem bűzlik a dolog.Mit gondoltok?Eddig szinte csak Instán írtunk egymásnak

márc. 29. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit kéne csinálnia? Attól, hogy beszéltetek, azt várod, hogy szerelmet vall rögtön és már megy is az ágyadba? Ha nem tudod hogy kéne folytatni, akkor lehet nem is kéne, amíg nem leszel nagyobb.
márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó,akkor dobom a levesbe.Jo hogy más fiukkal beszél🤬😡
márc. 29. 16:32
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 ha nem lehet szépen inkább ne is írj, köszi
márc. 29. 16:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Írhatók privátba is !!
márc. 29. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak lányok akiknek egy szerelem sokkal nehezebben alakul ki mint egy fiúba. De ez fordítva is igaz. Pontosan nekem az egész kicsit kusza, de az igaz lehet kifogás hogy nem akar elmenni, ha tudomásodra jut hogy másokkal beszélget és velük el is megy akkor tuti hagyd. Az hogy Valentin-napon amit kapott megköszönte, bunkóság lenne nem megköszönni. Esetleg beszélj vele nyíltan erről.
márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De tett pirulos emojit is.És instán minden posztomat likeolja
márc. 30. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Manapság az összes lány az ismerkedés elején, mindig beszél más srácokkal is, hogy fel tudja mérni, kivel érdemes és meddig beszélnie. Én is ezt tettem, de előre szóltam mindegyiknek, hogy mással is beszélek, a félre értés elkerülése érdekében. Volt aki értette és tovább beszéltünk, volt a sértődött, s kész. Ilyen a mai világ.

24/L

márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!