Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy bejövök neki? (Hosszú, összegzés a végén)

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan "szociális ember", amíg a többiek beszélgetnek, csajoznak, én inkább egyedül sétálgatok és a világ nagy dolgairól gondolkozom (emiatt sokkal műveltebb vagyok, a haverjaim pont abban a korban vannak amikor a lányok után

szaladnak, csesztetik őket, Stb.). A közös beszélgetésekbe néha szoktam bekapcsolódni. Szégyenlős vagyok.


2 éve az Édesapám a figyelmembe ajánlott egy lányt az osztályunkból. A csaj nagyon, szép, 6-an vagyunk fiúk az osztályban és 4-en napi szinten próbálkoznak nála (ő azt mondja hogy idegesítik, de szerintem be jön neki a fiúk udvarlása mert nem tesz ellenük egy lépést sem). Szóval az Apám azt mondta, szerinte bejövök a csajnak. Nem nagyon figyeltem erre, hiszen az indok az volt hogy "olyan ...-ul/-ül nézett rád". Elfelejtettem az egészet.


Az év elején azonban a Húgom (akivel egy osztályba járok) megjegyezte hogy szerinte bejövök neki. Indoklás: tanórák alatt sokat néz engem, a lány öltözőben minden testnevelés óra után megvitatja a teljesítményemet. Itt zónában már gyanút fogtam és figyelni kezdtem. Tanórák alatt mosolyogva néz engem (a legtöbbször úgy hogy ne lássam), és egy időben sokat dícsért hogy milyen jól kosarazom. Ez a folyamat kb. 1 hónapig tartott.


A hónap végén a legjobb barátom megjegyezte hogy szerinte én bejövök neki (ez a barátom 6 éve szerelmes a lányba!), és megkérdezte hogy mit tennék ha szerelmet vallana nekem a lány. Az újabb megerősítésen felbuzdulva elhatároztam hogy mindent összefoglalok egy "szakdolgozatban" (így hívom azokat a novella hosszúságú írásokat melyeket mindenféle témában írok; mivel olvasott vagyok sok szakkifejezést használok ezért a többiek számára nehezen érthető, de számomra egyszerű és nagyszerű írásaimat így hívom). Az egészet 14 oldalban foglaltam össze, sok mindent így is kihagytam.


A gond az, hogy annyit foglalkoztam a lánnyal, hogy bele szerettem. A folyamat elején még közömbös voltam iránta, de a végén teljesen bele zúgtam.


Ezután kb. 2 héttel ráírtam és leírtam kb. ugyanazt mint itt. Ezt válaszolta:"nem érzek olyat irántad mint a szerelem".


Ez kb. 2 hónapja történt.


Az iskolában csendes vagyok, de merülnek fel magatartási problémák, a gyenge idegzetem miatt (tesi órai verekedés, stb.), ezért elképzelhetőnek tartom hogy egyszerűen fél tőlem. Egyszer valamelyik lány (talán a Tesóm) megkérdezte tőle hogy szerinte mi lenne ha ő és én össze lennénk zárva egy lakatlan szigeten és olyasmiket mondott hogy én megölném őt meg ilyenek.


ÖSZEGEZVÉN:3 különböző nézőpontú ember szerint is bejövök neki, de amikor megkérdeztem kitérő/nemleges választ adott.

Szerintetek bejöhetek neki?

Helyesírási hibákért elnézést, ezt mind telóról írtam.



ápr. 5. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Sanszosnak tartom, hogy tetszel neki, de fél tőled, vagy esetleg elvből nem jön össze olyannal, aki balhés.
ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján esélyesnek tartom, hogy tetszel neki viszont ahogy írtad állítása szerint nem jösz be neki, viszont szerintem tart tőled a gyengébb idegzeted miatt. Ezügyben viszont ajánlom, hogy fejleszd magad a szaktudásodon kívül, hogy jobban bírjad és kevesebb problémád és balhéd legyen belőle.
ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolond vagy te, már bocsánat. Hogy lehet így a tudtára adni, hogy mit érzel iránta. Mondhatta volna apukád, hogy hogyan kezdj hozzá. Oda kell menni, beszélgetni kell, ha látod, hogy a témák közösek, jól tudtok beszélgetni, akkor elhívod randira, vagy még előtte megkérdezed, hogy hazakísérheted-e, és ha már többször randiztatok, azokra elment (ha nem, almás az egész), akkor mondhatsz neki valamit, hogy úgy érzem, szeretlek. De szerelmet még ne mondjál, mert ez még nem szerelem - szerintem, még csak nem is szeretet, egyszerűen csak tetszik. - És ne legyél ennyire elszállva magadtól. Lehet, hogy olvasottabb vagy, mint a többiek, és több idegen szót használsz, de például mindenhol rosszul használod az igekötőt, nem tudod, mikor írják az igével egybe és mikor külön. Üdv.
ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Írtam, hogy helyesírási hibákért elnézést, telefonon írtam egy egész regényt. Az automatikus helyesírás javító pedig létezik, nálam pedig be van kapcsolva. A köztudattal ellentétben pedig néha azt is kijavítja amit nem kéne. És igen, vannak helyesírási hibáim. Tudod miért? Mert kicsi alsósként beteg lettem én is meg a Tesóm is, és nem volt Facebook amin a többiek át küldhették volna. Emiatt néhány ilyen szabályt nem tudok.

Lehet, hogy el vagyok szállva magamtól, ezt nem tudhatom, mert még senki nem alkotott rólam ilyenfajta véleményt. És igen, valószínűleg abban is igazad van hogy nem kellett volna írni neki. Párhuzamosan ezzel képzelj egy magányos embert, aki szeretetre vágyik. Te mit tettél volna? Lehet, hogy még így se írtál volna neki, de én aki teljesen analfabéta az ilyen dolgokhoz sajnos nem tudtam hogy mi akkor és ott a teendő.

Minden esetre köszi a választ.

Az pedig, hogy elhívjam randira elképzelhetetlen. Még ha be is jönnék neki, nem jött volna el. A legjobb fiú barátja, akivel 10 éve ismerik egymást se tudta elcsalogatni sehova.

ápr. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!