Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most csak barát akar lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak barát akar lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval az osztályomban van egy fiú aki eléggé bejön már régóta. Ő még tavaly szerelmes volt belém én meg visszautasitottam mondván hogy nekem nem tetszik. De már kezdtem érezni iránta valamit. Most meg nemtudom hova tenni a viselkedését. Sokszor szokta random odaülni mellém (ami nem jelent valami sokat mert már más lán mellé is ült) fonogatja a hajamat egyszer beállított a háttérképének és sokszor hozzámér bökdös ilyenek. Viszont üzenetbe teljesen más és fura. Konkrétan ő siha nem ír rám mindig én írok rá valami okbol hogy tudod mi az xy házi? Meg ilyenek és akkor elkezdünk egy kicsit beszélgetni de valami ürüggyel mindig ő ráz le. Mennem kell edzésrey megyek aludni, tanulnom kell stb. És az is fura volt egyszer hogy leirta hogy egy lány bevallotta neki h szereti (üzenetbe) és tőlem kért tanácsokat de neki nem jon be azt mondta. És ilyen már többször is volt h tőlem kért lányokkal kapcsolatos tanácsokat. Aztán egyszer beszélgettünk ő lelattamozott urana irtam valamit és nem irt vissza. Másnap legjobb bartanom mondja h ő kettő szor is beszelt vele nekem meg még meg sem nyitja az üzenetet. Szerintetek ő csak barárkozmi akar?

#szerelem #Barát akar lenni
ápr. 13. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Annyira izgalmasak ezek a tini románcok, hogy nem is lehet rajtuk sokszor eligazodni.


Kb a feléig olvastam, az is sok volt szerintem. Ha tényleg beállított háttérképnek akkor nem hinném, hogy lenne ezen mit gondolkodni. Tudom, hogy nálatok divat ezt is túl spekulálni de ezzel csak az időtöket húzzátok.

ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
szerintem csak játsza a rizzlert a lányok előtt
ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem amikor chateltek akkor azt csinálja amit a PUA coach-ok mondanak pl. ne válaszolj egyből, játszd el hogy nem is érdekel stb.

Viszont élőbe nem bír magával és ezeket a tanácsokat teljesen hidegen hadja. Én úgy gondolom hogy még míndig beléd van zúgva.

ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy taktikázik. A legközelebbi beszélgetésnél tuti megemlíteném a helyedben, hogy mennyire utálod a taktikázós hülyegyerekeket, hátha ezzel kiugrasztod a nyulat a bokorból.
ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
86%
Szerintem jatszik veled.
ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
ápr. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!