Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen ölelés, kézfogás,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen ölelés, kézfogás, néha puszi?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy ennyi idősen megölelhetem, megfoghatom a kezét, néha adhatok puszit a szerelmemnek? Már 10 éves koromban is tetszett, de úgy háromnegyed-egy éve szerelmes vagyok belé. Neki is tetszem (azt nem tudom, hogy annyira mint ő nekem azaz irtózatosan, vagy csak simán) de még nem volt semmi csak 2-3-szor ölelés és 2-szer adtam neki puszit. Elfogadható lenne, ha ezt a számot növelnénk? Egyébként egyikünk sem érett olyan hű de nagyon, de én lelkileg talán egy kicsit jobban (persze nem biztos, de a cselekedeteiből ítélve igen).


ui.:Nen tudom rájöttetek e, de nem vagyok az a kis r.bi aki mindenkivel kavar.



2015. jan. 27. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze :) Semmi extra nincs egy pusziban, ölelésben :)
2015. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
:)
2015. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

De kis cukik lehettek! *-*

Szerintem ez bőven belefér ilyen korban. :)

2015. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rékcsi válasza:
Ez simán belefér, jó ilyen 13 évesekről olvasni, mint ti. Egyszer smároltam egy csajjal, akiről kiderült, h 13 éves... Azt hittem minimum 16-17... Megfogadtam, h soha többet.
2015. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Az sz.r lehetett! :$
2015. jan. 27. 21:55
 6/8 Rékcsi válasza:
100%
Bizony sz.r, mert nemsokára 18 leszek és, ha ezt 18 évesen teszem meg, akkor akár megrontás is lehet belőle :D
2015. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4: Az sz.r lehetett! :$
2015. jan. 27. 22:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi, nem akartam kétszer kiírni! :)
2015. jan. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!