Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak eszköz lennék hogy elfelejtse a volt szerelmét?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy ezzel a sráccal tavaly nyáron ismerkedtem meg a Sziget fesztiválon. Tipikus részeg-fesztivál csókmaratonnal kezdődött minden, de valahogy másnap rámtalált facebookon. Ő kint lakik Ausztriában, de minden nap egyre többet kezdtünk el beszélni, egyre személyesebb témákról és úgy éreztem hogy tetszek neki. Végül nekem szeptemberben lett egy barátom itt Magyarországon, de továbbra is beszéltünk minden nap. Ő elkezdett ott kint egy lánnyal randizgatni idén januárban, lefeküdtek, bele szeretett, de a lánynak végül nem kellett. Egész februárban vigasztaltam skypon, mert nagyon szerelmes volt a lányba és darabokra tört a szive. Végül nekem is véget ért a kapcsolatom, mert rájöttem..hogy igazából őt szeretem. Március közepe óta szinte a fél napot végigbeszéljük, és ő szerelmet is vallott nekem 2 hete. Elmondta hogy már az első pillanattól kezdve érzett irántam valamit, és féltékeny volt kicsit amikor lett barátom, de azt akarta hogy boldog legyek. És tudom hogy az én érzéseim felé biztosak, mert már rájöttem hogy szeretem. Csak attól félek hogy neki én csak egy pótlék vagyok, hogy elfelejtse azt a lányt akibe annyira szerelmes volt 2 hónapja. :(

2015. ápr. 29. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazad lehet! Vannak kapcsolatfüggő emberek, akik csak és kizárólag a "szerelmet" keresik, de sosem lesznek azok, mert mindig többre és többre lesz szükségük. Tipikus önbizalomhiány. Én a helyedben várnék. Azt mondanám neki, hogy én még nem vagyok túl az előző srácon és szükségem van szabad térre. Így nem is utasítod el és nem is mondasz rá igent. Sőt, azt is csinálnám, hogy eltűnök pár napra a világhálóról. Érdekelne, hogy hogy reagálna arra, ha szó nélkül eltűnök, vagy hogy viselkedne. Keresne arra a pár napra más "lelki társat"? Összejönne addig egy másik csajjal? SMS-ekkel bombázna? Csak teszt! :) Nem veszítenék vele semmit és ha a szabad tér kérése után pedig másokt fűz, akkor tudom miről szól a sztori és egy percig sem bánkódok, hogy nem futottam bele. :)
2015. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!