Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátom vagy a másik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom vagy a másik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác, aki a suli nagypasija.. minden lány csorgatja a nyálát utána. Nekem a volt barátom és az első szerelmem. Lefeküdtem vele. Aztán nem sokára volt egy incidens ami miatt szakított velem. :( Úgy váltunk el, hogy megpróbálunk jóban maradni. Hát igen, jóban is vagyunk.. csak az én részemről ez nagyon nem barátság. :( Több mint 3 hónapja szítottunk, de én még mindig szeretem. Még mindig megdobogtatja a szívem, ha meglátom, ha meghallom a hangját, de az is elég ha csak a nevét hallom meg. Egyszerűen imádom. Az utóbbi 2 hónapban nem is beszéltünk egymással..

Két hete körül megismertem egy srácot, akivel próbálom elfeledi a volt barátom. Ez a srác belém szeretett. Én nem szeretem őt, csak kedvem.. De megpróbálnám vele, hogy hátha sikerülne elfelednem a volt barátom. :/

A tegnap a volt barátom bevallotta, hogy nagyon szeret engem és velem akar lenni.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Tanácstalan vagyok.



2015. máj. 16. 00:04
 1/4 anonim válasza:

Én mással nem lennék csak azért, hogy elfeledhessem a volt párom....

Ha tényleg szereted a srácot, akkor ez nem is kérdés. Hány éves vagy?

2015. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16
2015. máj. 16. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a probléma. Te a volt barátodat szereted, a volt barátod bevallotta, hogy szeret. Miért akarsz egy olyan sráccal lenni, aki nem is fogott meg igazán? Hogy becsapd magadat meg őt is?
2015. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös az érzés, akkor nyilván a volt barátodat válaszd! Annak a srácnak meg minél előbb valld be, hogy nem akarsz semmit tőle, mielőtt még jobban beléd habarodik és még nagyobbat csalódik.

Mondjuk az se mindegy, hogy mi volt az az "incidens", amiért szakított veled az exed... Mindenesetre azt a srácot hagyjad, aki iránt nem is érzel semmit!

2015. máj. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!