Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből több mint barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy ideje tetszik. Nemrég kezdtem el vele beszélgetni, ő írt rám. Addig nem tudta hogy ki vagyok. Nagyon kedves velem és ha beszélgetünk interneten akkor sokat beszélünk. Élőben még csak a köszönésig jutottunk el. Ha beszélgetünk akkor szokott pirulós jeleket, meg puszis hangulatjeleket írni. Azt írta élőben aranyosabb vagyok. Egy csomó közös tulajdonságunk van, amit szerintem észre vett ő is. Az a baj egy héten egyszer találkozunk, akkor is 10 percre max....

2015. máj. 16. 14:11
 1/8 To7ka ***** válasza:
90%

Elég egyértelműen igen!

Nem értem a fiatalokat.. Ha szeretnél többet mint barátság, miért nem osztod be úgy az időd, hogy lehessetek együtt? Ha ennyit dumáltok online egyre nehezebb (/"cikibb") lesz megszólalni élőben, hisz nagyon elhaladtok virtuálisan, pl már a melltartó méreted beszélitek meg, majd 1 óra múlva csak pironkodji fog ha meglát. Nem túl hasznos..:) Beszélj meg vele egy közös délutánt, es ugyanolyan lazán beszéljetek személyesen!:) Hajrá!

2015. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ted azt amit toka írt
2015. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én szeretnék vele találkozni, de mindkettőnknek kötelező elfoglaltsága van (tánc) és nem egy csoportban vagyunk...ráadásul ugyanabban az időpontban van, csak utána tudunk találkozni, viszont nekem megy az utolsó buszom haza.

De eddig mindig ő írt rám, szerintetek ráírhatok simán? Viszont én "szia, mizu"-t nem akarok mert az sablonos...

2015. máj. 16. 14:30
 4/8 To7ka ***** válasza:

Totka!!!:D a 7-es T-t helyettesít:p csak azt (lehet én) lefoglalták..:/

Minden egyes nap, heti 7szer táncolsz késő estig? Őszintén nem hiszem el, hogy nem tudtok megbeszélni egy délutáni 2 órás fagyizást..:/

Írj rá, hogy "szia, hogy vagy? Én megyek szombaton 2kor varosba, utana fagyizni terveztem, orulnek ha csatlakoznal!:) van egy szabad 2 órám, ne midkg csak itt beszelgessunk. Mit szolsz?;)"

Peldaul..:p hajrá!

Egyetek fülzsír ízű gumicukrot a nick miatti lenullázásért!:p

2015. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy héten csak egyszer járunk táncra, én meg 50 km-re vagyok a kolesz miatt. :DDD szóval ez nem jó.
2015. máj. 16. 14:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Hétvégén meg van amikor dolgozik én pedig tanulok. De veszem a bátorságot és ráírok valahogyan. :D Köszönöm azért:)
2015. máj. 16. 14:50
 7/8 To7ka ***** válasza:

Jaj de problémás vagy!!:) Nem a megoldáson gondolkozol, és magadtól (ismerve a lehetőségeid) próbálnád tovább vinni az ötleteket, hanem mindenre kifogást találsz. Akkor fogadd el és kész, nem fogsz pasizni se vele se mással, mert nem tudod beosztani az időd.

Segítek még egyet: tehát további heti 6 nap maradt (plusz ugye tánc előtt is kéne lennie idődnek).

Azt nem irtad le, ő koleszodhoz vagy otthonoshoz van-e közelebb. De még mindig vagy bármelyik hétvégi napotok szabad, vagy a héten 5 délután (ha ebből egy tánc 4). Ne legyél ennyire tehetetlen..:) nem tudom ki merre van, de 100% hogy megtudod oldani ha akarod...

2015. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon...ha tehetném találkoznék vele. De ő lakik 50 km-re a kolesztól. De mindegy, ha erőltetem akkor az lesz a baj, nyomulósnak fog tartani. Ha akar tőlem valamit, talán majd ő kezdeményez. :) rosszabbik esetben maradunk barátok. De azért köszi a tanácsokat. (:
2015. máj. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!