Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdeklődik irántam, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődik irántam, vagy nem?

Figyelt kérdés
Agusztusba költözködtünk, és az utcánkban lakik egy fiú. Előszőr télen láttam. A barátnmmel voltunk kint szánkózni, és éppen valahonnan ment a házába. Amikor megláttam teljesen ledermedtem, mert úgy nézett ki mint a volt barátom hirtelen, de aztán összeszedtem magam. Rámnézett, és neki is valami fura reakciója volt. A második szintén télen volt, akkor az öcsémmel és a barájával voltam kint, ő meg a hugával. Nagyon néztük egymást, bele néztem a szemébe, hiába volt olyan távol... A harmadik pedig nem egy teljes eset, amikor egy barátja volt náluk, én pont telefonáltam, és az ablakból láthattak. Írtam neki faceboon nnyit, hogy "szia" de meg se nézte, szerintem ez azért elég gáz:D Mostanába amikor kint vagyok, azt hiszem látni szoktam az ablakukból. De nem vagyok teljesen biztos benne. Ez az egész nekem így nagyon fura, és őszintén megvallva nagyon rosszul is esik. Előre is köszönöm a válaszokat:) 14/l
2015. jún. 13. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy érdeklődik irántad. Ne akarj többet belelátni a helyzetbe, ez nem jelent semmit.
2015. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!