Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy melyikőjüke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Honnan tudom, hogy melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom 7 éve tart. Elhidegültünk egymástól úgy érzem már egy jó ideje,azt sem tudom mikor mondtuk egymásnak utoljára,hogy"szeretlek,hiányzol".

Van egy másik férfi az életemben,aki ha a közelemben van,úgy érzem nem is ezen a földön vagyok. 25/N


2014. márc. 5. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
hát...ha totál elhidegültetek... szerintem teis tudod a választ... csak nehéz..
2014. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen nehéz.

Mostanában nagyon padlón vagyok, szakítani szeretnék,de félek. A jelenlegi párom sajnálom. Mert lehet neki úgy tűnik minden rendben köztünk,de én mégsem ezt érzem. Alig vagyunk együtt. És az,hogy együtt is élünk,számomra mégjobban megnehezíti a külön válást. Azt tudom így magamban,hogy soha nem leszek vele olyan boldog mint amilyen szeretnék. Ő nem akar gyereket egyenlőre, és semmi jövőbeli elképzelése nincs kettőnkről,csak ennyit mond majd lesz valahogy. Ilyen helyzetben mi ok lehet egy szakításra?!

2014. márc. 5. 07:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Merlegelj , tedd a bal tanyerba azokat,ami szep volt,ami osszekot titeket. Minden aprosagot ,akar egy kozos kavezast ,egy kirandulast ,beszelgeteseket es tedd a jobb tanyerba a serelmeket,a bantasokat es a nemtorodomseget - majd ereszd ki a felfuggesztest es nezd hova billen .


Elmondok egy sztorit roviden : en pont olyan voltam mint a parod . Majdnem pont stimmel a 7 ev is . A paromnak lett valakije - meg ez is egyezik - es pontosan ugyanugy szabodott ,mint Te ... Nekem kellett egy iszonytos nagy pofon ahhoz,hogy eszhezterjek ,de szeretett meg annyira,hogy ujrakezdtuk es boldogok vagyunk egyutt . Most már nagyon figyelek ra ..


Amit ezzel mondani akarok : a Te dontesed legyen ,ne a korulmenyek es a sajnalat vezereljen ,mert akkor nem lehetsz boldog hosszu tavon.

2014. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akar gyereket, nincs közös jövőképe, ami igaz is.Egymást csak lehúzzátok.
2014. márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sex sincs köztetek?
2014. márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Van egy másik férfi az életemben,aki ha a közelemben van,úgy érzem nem is ezen a földön vagyok"


az a baj hogy valószínűleg 7 év után vele is hasonló lenne a helyzet...sajnos ezek a nagy érzelmek nem tartanak örökké..vagy csak ritkán..

2014. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szexuálisan is nagyon ritkán vagyunk együtt havi 1-2 alkalom.
2014. márc. 5. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a regi parodtol megkapnal mindent,amire vagysz,akkor kellene neked ? Beszeltetetk vele errol - vagy eleve nem veszi komolyan ezeket ?
2014. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!