Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyikőjüket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval van az exem, és egy srác, akivel már több, mint egy hónapja ismerkedünk. Az exemmel lényegében azért szakítottunk 5 hónapja, mert nem jutott ideje rám a munkája végett, keveset tudtunk találkozni, az ő szülei pedig nem kedveltek engem, ami szintén befolyásolta őt, és így úgy döntött, hogy szakít velem. Én nagyon szerettem őt, sokáig szenvedtem is a hiánya miatt, rossz volt, hogy otthagyott. Aztán most jött egy srác, aki mindezt a szenvedést megszüntette bennem. Sokat köszönhetek neki, mert elfeledtette velem az exem, és újra igazán jól tudtam érezni magam. Jól érzem magam vele mindig. Bár még szerelem nincs egyikünkben sem, a szeretet már megvan, és közel állunk ahhoz, hogy együtt legyünk. De pár napja találkoztam az exemmel, meghívott egy italra, majd a találkozás végén megcsókolt. Feltörtek bennünk a régi érzések.. Elmondta, hogy még mindig nagyon szeret, és hogy 'csak' azért szakítottunk, mert szétválasztottak minket, és hogy ezt nagyon bánja, nem hagyná többé, hogy szétválasszanak minket, szeretné, ha újrakezdenénk. Mindkettőjüket szeretem.


Az új srácot azért, mert mindig jól érzem magam vele, jó kedvre derít, a családja, barátai is kedvelnek, és vele is bármit megbeszélhetek. Ami nem tetszik benne, az az, hogy azt mondja, hogy még idő kell hozzám, nem akarja elsietni a dolgokat (különben szerintem már együtt is lennénk), mondjuk ezzel nincs is akkora baj, de az zavar kicsit, hogy ő az a csajozós fajta, és érzem rajta, hogy nem a komoly kapcsolatok híve. De beszéltem erről vele, azt mondta, hogy azért ilyen, mert verték már át, és mondta, hogy szeretne együtt lenni velem, jól érzi magát velem, csak még egy kis idő kell neki. Neki kissé bunkó stílusa is van, de úgy vettem észre, hogy ezt lehet kezelni, el tudom érni, hogy rendes legyen velem. Féltékenykedni is szokott, érzem, hogy törődik velem, érdeklem, és hogy csak magának akar.

Az exemet is szeretem még, ő volt az első, igazi szerelmem. Vele is mindig jól éreztük magunkat. Gyakran veszekedtünk, de meg tudtuk oldani mindig. Úgy érzem, hogy vele kicsivel jobb, mint az új sráccal, és őt már jobban ismerem, tudom, hogy nem hagyna ott másért, ő akar engem, persze az új srác is, de neki még kell idő. De azt soha nem tudom majd elfelejteni, hogy mikor az exem nem volt velem, akkor ő ott volt mellettem. Ez sokat jelent nekem.

Mindketten most azt akarják, hogy döntsek, de ez kicsit sem könnyű. Mindkettőjük fontos nekem. És kettős érzésem van. Egyszer azt érzem, hogy jobb lenne az új sráccal maradni, aki még sosem bántott meg, érdemesebb megpróbálni vele, egyszer meg azt, hogy jó lenne visszamenni az exemhez, aki tanult a hibáiból, és újra olyan jó lehet vele, mint régen. Szerinte az nem véletlen, hogy ennyi hónap után is visszatérnek a régi érzések.. De mikor arra gondolok, hogy el kell engednem az új srácot, akkor mindent átgondolok még egyszer. Mert már túl fontos nekem ahhoz, hogy csak úgy ott tudjam hagyni.. De sokszor érzem, hogy jó lenne az exemmel.


Egyenlőre nem tudom, hogy mi legyen.. Szerintetek? Ti hogy döntenétek?



2014. nov. 19. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak én unom már azokat a kérdéseket amikor lányok azon problémáznak melyik sráccal dugjanak?!

Mintha egy földesúr problémázna azon, hogy malacsültet vagy pulykacombot egyen vacsorára...

2014. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az új srácot válaszd.
2014. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért muszáj az egyiket választani?

Szerintem a kettő közül egyiket se válaszd.

L19

2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ùj srácot valasztanám a helyedben.
2014. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!