Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha 15 évesen még abszolút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 15 évesen még abszolút nem érdekel a fiúzás és nem is vágyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Néhány osztálytársamnak már van fiúja vagy nagyon nézegeti a körülötte lévőket engem viszont ez a téma még hidegen hagy és szerelmet sem éreztem még igazából senki iránt.
2015. jún. 29. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%-ban*
2015. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ők már nem kisgyerekek, nem véletlen van 12 éves kor felett a büntethetőségi korhatár is, mivel ennyi idős kortól már tisztában vannak azzal amit csinálnak. "


1. Elég szomorú, hogy már 12 éves kortól van a korhatár.

2. A mondat második felén, nem sértésből, de hangosan felnevettem. Még hogy ennyi idősen már tudják és tisztában vannak azzal, hogy mit csinálnak?? Hát kötve hiszem, nem mondom, van olyan, aki igen, de szerintem ők vannak kisebbségben.


Mondom, csak nézzél szét itt, hát egyik kérdés után jön a másik, ebben a témában, hogy lehetek-e terhes, ha csak félig tette be, meg ennyitől lehetek-e terhes..

Pont az előbb futottam egy ilyen kérdésbe, ahol a delikvens, akiből így a kommentek alapján max 13-mat nézek ki, még azzal sem volt tisztában, hogy az előváladéktól is teherbe eshet, ugyanis abban is van sperma.

Ez olyan szinten nonszensz, hogy szavak nincsenek rá.


"van vagy 4 féle mód a védekezésre, és nem egy olyan összetett dolog, a leghülyébbek is el tudják végezni"

Az bizony meglehet, hogy nem egy nagy tudomány felhúzni egy gumit, de nagyon sokan még erre sem képesek. És sokan ezek közül már akár 18 felett vannak, és nekik sincs annyi eszük, hogy mondjuk védekezni kéne..

Rengeteg ilyet hallottam/olvastam, hogy nem védekeztek, mert a gumi sz*r, aztán már csak a jó Istenen múlt, hogy a csaj épp nem lett terhes.


Tehát pont ezekről a dolgokról beszélek, amiket te kiemeltél, hogy egyáltalán nem vannak tisztában ezekkel, nem fogják fel a dolgok súlyát.. És igen, ennyire egyszerű és alapvető dolgot, mint gumit húzni is nagy problémákat okoz az idősebb korosztály körében is, nem hogy még a tizenéveseknél.

2015. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, ha ebből az oldalból indulunk ki vannak kamukérdések, valamint láttam már ugyanattól a kérdezőtől háromszor feltenni ugyanazt a kérdést más más időpontokban. Szerintem ez nem teljesen mérvadó.


Akkor meg mit lehet tenni ha 18 évesen is ilyen ostobák. Ha nem képesek védekezni, addig ne is éljenek szexuális életet míg megfelelő környezetet nem tudnak biztosítani egy gyerek számára.

Ott van nekik internet, majdnem mindennapi téma, a sorozataik is a szexuális életről szólnak, ha tanítanák, a védekezés lenne a legkönnyebb tananyag. Egy 15 éves már annyi mindent elsajátított az életben, erre is képesnek kéne lennie.

Az általános iskolás kort én sem támogatom annyira, de ennyi idősen azért már kéne tudni, már ha csinálni akarja a gyerek. Ha ennyit nem tudnak ilyen idősen akkor tényleg életképtelen generáció.

2015. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tiszta sor. Valaki szerint normális , hogy általános iskola közvetlen befejezésével nem rohanok egyből az első pasi ágyába aki megszólított , mert " én már nagylány vagyok "

Valaki szerint meg nem normális , hogy rögtön középiskola és a 15 . szülinapom előtt nem azon jár minden másodpercben eszem , hogy kivel fogok ma a takaró alatt vagy esetleg egy mosdóban ruha nélkül ismerkedni és melyik parti droggal haverkodok össze ma és melyik koktélt nem kóstoltam még amelytől majd satu részegen és kábán ébredek a Duna parton azzal a pasival akire 5 perc ismeretség után teljesen rábíztam magamat a bulin ( Szerintem ebben a korban ennél komolyabb nem lehet egy kapcsolat). Én egy szóval se mondtam , hogy elismerést várok azért , mert nincs pasim vagy , hogy nem vágyok szerelemre és elutasítom a nemi életet egyszerűen felelősségteljes vagyok és nem csak egy futó kalandként fogom ezt a komoly témát fel. Szíve joga bárkinek már 15 évesen túl lenni mindenen , de ugyanígy 18 évesen elkezdeni.

2015. jún. 30. 23:46
 15/15 anonim ***** válasza:
15 évesen nagyon érettnek tűnik a gondolkodásod, szüleid helyében büszke lennék rád.!! :)
2015. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!