Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már komolyan félek tőle, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már komolyan félek tőle, de hihetetlenül imádom! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Már lassan nyolc éve,első osztály óta őt szeretem.Nem nyílt meg még igazán senkinek viszont igen népszerű(nem olyan "szveg" aki egész nap csak a külsejével foglalkozik vagy csaozik) igazából mindent háttérből irányít szétbomlik tőle az osztályközösség,és soha nem vesznek észre semmit,SOHA nem bukik le.Számomra mindig is olyan óriás volt,a főgonosz.

Hét év alatt nem sokszor szóltunk egymáshoz,talán mikor néha elkérte a házimat.

Mégis olyan szinten belezúgtam,hogy ennyi év után is bármit megtennék neki a világon..akármit.Szörnyen viselkedik velem,minden egyes szava és tette egyre közelebb visz a depresszióhoz.

Sosem tapadtam rá.SOHA,olyan voltam,akibe bárki beleszeretett csak ő nem.

És mikor megtudta hogy szerelmes vagyok belé(mert ő valahogy mindíg mindent kiderít)akkor látszott rajta az az igazi gyülölet irántam,és az a nőgyűlölet mindenkivel szemben,amikor teljesen magamba zuhantam.

Félek tőle.ő olyan hogy ha kell egy nőt is megütne,bármire képes.és az a gáz,hogy minden tette ami ellenem irányul,amiatt csak mégjobban belehavarodok.

Annyira naiv vagyok,úgy utálom magamat miatta.

Igazából azt sem tudom mi legyen a kérdés.

Valaki tanácsot akivel történt már ilyen?

Mit tegyek?

Beszéljek vele?(nem mintha visszaírna csak lehet hogy jobban érezném magam ha tisztáznám magamat.)

Segítség!

14/l



2015. júl. 12. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
női logika: bánt téged, utál, te meg szerelmes vagy belé 7 éven keresztül
2015. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok
2015. júl. 12. 23:37
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ideje továbblépned, fiatal vagy, ne ragadj le egy srác mellett, főleg ne egy ilyen mellett. Ha esetleg össze is jönnétek, amire kevés az esély, valljuk be, akkor sem éreznéd jól magad egy olyan kapcsolatban, amelyben a srác folyton azt érzékelteti Veled, hogy nem vagy elég jó (márpedig a nőgyűlölet alapján valószínűleg ez történne). Én nem beszélnék vele a helyedben, egyszerűen megpróbálnám figyelmen kívül hagyni. 14 éves vagy, szeptembertől középsulis leszel, vagy van még egy éved? (Én gimi kezdete előtt júniusban töltöttem be a 15-öt, csak azért kérdezem.) Mert ha igen, akkor könnyebb dolgod lesz - új suli, új emberek, új impulzusok, barátok, kapcsolatok... :) Sok sikert!

18/L

2015. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a szerelmed egy cigány? Mert ezek alapján eléggé alpár ember lehet...
2015. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ég.. o.O
2015. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!