Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Ötletet,...

Szaszaszy kérdése:

Ez hogy lehetséges? Ötletet, véleményt az egészről.

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja tartom az 52kg és mindennap szinte egyformán eszem PLD: reggeli egy szelet puffasztott rízs sajt vagy valamilyen zöldség de annak is csak a fele.Ebéd talán egy gyümölcs vagy egy tea.Vacsora ami 5 óra körül,savanyúság-uborka-káposzta.És ennyi szinte a napi étkezésem.Nincs is étvágyam meg dolgozom és időm sincs hogy egyek.A húst mellőzöm nem igazán kívánom néha egy backon vagy szárazkolbász féle de semmi több.Sajtot több félét eszem,de csak nagyon keveset.Aki látja mennyit eszem nem hiszi el hogy nem vagyok rosszúl még.Főtt ételt nem is ettem az elmúlt 2 hónapban...
2012. máj. 11. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a gyomrod fog kikészülni.Én se vagyok éhes,de ha nem eszek,annyira elkezd fájni a gyomrom,hogy muszáj ennem.10évvel ezelőtt nekem se volt így.
2012. máj. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszú távon ez nagyon rosszat tesz a gyomrodnak. De hogy van így energiád? Nekem is volt ilyen időszakom, kb. alig ettem valamit, igaz, hogy nagyon vékony voltam, de olyan szinten nem volt semmihez energiám, többször elájultam, és azóta ég a gyomrom egy csomószor. Pedig velem is így volt, hogy egyszerűen nem kívántam az ételt.
2012. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...az hogy hogy van energiám??én sem tudom de semmi bajom nincs nem szédülök nem fáj a gyomrom,semmi panaszom nincs...csak az zavar hogy nagyon minimális a kalória bevitelem és nem fogyok...ráadásul dolgozom egész nap és fizikai álló munkát...és szinte napi vagy kétnaponta kocogok 2km.-ert...
2012. máj. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!