Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van ilyen lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen lány? (Ez nem tipikus, picsogós kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval nem sírni akarok, hogy jajj nem húséges büdös....


Hanem:

-Nagyon sokat, szinte mindig ironizál.

-Bunkózik, flegmázik, méltatlankodik, de sosem azért mert mondjuk nem szeret, csak a poén kedvéért.

-Sokat beszél, még ha marhaságot is.

-Igyekszik a közhelyeknek ellentétesen viselkedni.

-Vannak érzelmei, de nem ragad le olyan dolgoknál mint a sajnálat, együttérzés, szánalom, vagy hogy: "Jaj de aranyos" valami. Egyedül a családjánál/szeretteinél.

-Nem szomorú vagy depis, max 5 percig. Persze nem arra gondolok, hogy sosem ideges vagy rosszkedvű, csak, hogy ezek gyorsan lezajlanak nála.

-Választékosan beszél, legalábbis használ olyan szavakat amiket ritkán hallunk a hétköznapokba (nem tájszólások).

-Mindig megpróbál a dolgok mögé látni, valami más értelmet is keresni az emberek tetteiben.

-Az átlagembernél nem képzeli magát okosabbnak, még akkor sem ha tényleg okosabb.



Érdekelne, hogy találkoztatok e már ilyennel, vagy csak a képzeletemben létezik. Esetleg annak is örülnék, ha leírnátok ezek közül a tulajdonságok közül, legfeljebb hánnyal találkoztatok egy lányba.



2015. aug. 6. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Pedig ezeket mind én magam találtam ki.

Egy embert ismerek akire ez igaz, rá is kb 80%ban, de ő fiú. Többi haveromra 40%-ban ha igaz.

Azért azt nagyon erős túlzásnak érzem, hogy mindenki magára ismer 80%-ban. Akkor csak minden 5. emberrel nem jönnék ki.

2015. aug. 6. 23:33
 12/13 anonim ***** válasza:
1-2 állítás kivételével én is ugyanez, csaképp fiú vagyok:D
2015. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Zodiark, te lány vagy? LoL. Nem gondoltam volna :D
2015. aug. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!