Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vagytok ilyen gyávák? ( tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Ha szerelmes vagy egy csajba, akkor azt beszéld meg vele. Amelyik lány nem egy nagy ribi, az nem fog kezdeményezni. Álljatok fiúk a sarkatokra végre. Itt mondhatjátok, hogy ti mennyire szerelmesek vagytok, de inkább annak a lánynak kellene akit szerettek. Bátorság pasik!!! Ne legyetek ennyire málék!!!

2015. aug. 19. 08:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Na és a pillanat mikor k*rvára kiforgatja mindenki a szavaimat. Nem azt mondtam, hogy hű de egyszerű. De aki lány jelet ad, annak se mondja meg mindenki az érzéseit. Nem minden lány ribi, aki kezdeményez. Attól függ ez a dolog, hogy hogy kezdeményez.
2015. aug. 19. 11:45
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy mit akarsz mondani, csak azt nem, hogy miért vagy ilyen támadó. Meg kell értened, hogy a fiúk másképp gondolkoznak, mint a lányok. Míg mi jeleket keresünk, és azokból nagyjából megtudjuk állapítani, hogy tetszünk e a srácnak, addig ők másképp működnek. Nem fogják a legapróbb mozdulatainkat is elemezni, hanem konkrétabb dolgokat várnak, például, hogy a kiszemelt lány odamegy hozzájuk beszélgetni, érdeklődést mutat. Nem baj az, ha néha nem a fiú teszi meg az első lépést, a lány is beleteheti a részét a dolgok alakulásába.
2015. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy a 12-es mondja. Mi szeretnénk, ha egyértelműbbek lennének a lányok. Nem fogom könnyűvérűnek tartani azért, mert odajött. Szóval ha tetszik egy fiú, akkor álljatok ti is a sarkatokra! :D Mert lehet, hogy az a fiú éppen nem is gondolt az adott lánnyal kapcsolatra, mert azt gondolja, hogy túl jó hozzám, vagy éppen nem úgy akarta felhívni a figyelmét magára, ahogy kellett volna.

Amúgy chhh, kösz a oltást :D

2015. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Most akkor te leoltottad a barátnőmet, mert nálunk ő kezdeményezett....hát gratulálok. (Y)


Egyébként interneten bárkinek lehet ilyen nagy a szája, mint neked, hogy lány vagy, és várod, hogy majd a fiúk kezdeményeznek, te meg válogatsz a 150 hülye közül, 1-et kiválasztasz, és akkor jól tetted a dolgod.


Teljesen máshogy gondolkozik a 2 nem, próbáld meg azt, hogy te menj oda a fiúhoz, akibe annyira de nagyon bele vagy/voltál zúgva, "aztán állj a sarkadra végre", és beszéld meg vele te....


De ha visszautasit a 30. ilyen csávó is, akkor ird ki újra a "kérdést" kérlek ;)


Martin voltam P&L

2015. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

most komolyan, 100bol hany esetben lesz boldog kapcsolat abbol ha a fiu ugy kezdemeny eloszor a lanynal hogy szia szerelmes vagyok beled?

ez mar eleve feltetelez egy nagyon kicsi onertekeleso ferfit, aki nincs otthon a nokben, ki van heezve, ezert mar szinte ismeretlenul is beleszeret akarkibe..

meg persze hany jo csajnak vallanak szerelmet nap mint nap..

nem igy kell azt, hanem eloszor csak beszelgetni ismerkedni, randira hivni. minek elijeszteni a not?

2015. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
És még mindig ott tartunk, hogy kiforgatjátok a szavaimat. Talán úgy írtam le, hogy: menj oda és smárold le az ismeretlent csajt??....hát nagyon nem!!. És a lányoknak sem mimdegyiknek olyan könnyű mint azt a fiúk gondolják. De ha ti azért szapultok, mert megkérdeztem ezt a fiúktol, akkor inkább ne is írjatok ide. Ezt a kêrdést merő kíváncsiságból tettem ki. Megbántani senkit sem akartam.
2015. aug. 19. 19:02
 17/28 anonim ***** válasza:

Jól van na. :) Mindenki leírta a véleményét. Én azt gondolom, amit leírtam a válaszomban. (12.) Gondolom másnak sem az volt a célja, hogy ellehetetlenítse a kérdést, csupán így gondolja. (van akivel én sem értek egyet a válaszolók közül)

Persze, a lánynak sem lehet könnyű, de ha a fiú nem veszi észre (már leírtam, hogy mik lehetnek a okai) akkor ő is kezdeményezhet. Szerintem.

2015. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező prasnya stílusban fogalmaz, aztán még ő van megsértődve :D
2015. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális a kérdező ha a hirtelen haragot nem vesszük bele..


Nem értem miért kell bántani :)

2015. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Senki nem bántja,csak nem értenek vele egyet
2015. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!