Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vagytok ilyen gyávák? ( tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Ha szerelmes vagy egy csajba, akkor azt beszéld meg vele. Amelyik lány nem egy nagy ribi, az nem fog kezdeményezni. Álljatok fiúk a sarkatokra végre. Itt mondhatjátok, hogy ti mennyire szerelmesek vagytok, de inkább annak a lánynak kellene akit szerettek. Bátorság pasik!!! Ne legyetek ennyire málék!!!

2015. aug. 19. 08:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszi lányok/srácok a válaszokat. Bevallom tényleg kicsit nyersen fogalmaztam meg a kérdést és elnézést, akit megbántottam ezzel. De tényleg van olyan, aki nagy macsó, mégis gyáva bevallani az érzéseit.
2015. aug. 20. 10:22
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hozzászólásokat, csak a kérdésre, jobban mondva provokálásra, reagálnék:

Miért mindent a férfi csináljon, kockáztasson, és nyelje le az összes megalázást? Nagyon el vagy tévedve! Látszik, hogy nincs még sok tapasztalatod. Lehet, hogy te olyan vagy, aki magát normálisnak és kedvesnek képzeli és azt hiszi, hogy ha odamenne hozzá egy srác és elmondaná, hogy mennyire bejössz neki, akkor értelmesen beszélgetnél vele és szerelmet vallanál te is. De képzeld el a következőt: odamegy hozzád egy olyan srác, aki valamiért nagyon nem akarsz. Mit tennél? Megmondanád neki, hogy bocsi, de ronda vagy? Vagy, hogy engem csak a kimondottan jóképű és gazdag és menő és...,srácok érdekelnek? Lehet. És mit csinálnál ha tovább próbálkozna arra hivatkozva, hogy ha megismernéd akkor úgyis megszeretnéd, mert nektek a belső számít? Azt hiszem oldalakon keresztül sorolhatnám, hogy ez a valóságban hogyan szokot kinézni. Tényleg van néhány gerinces nő, de a többség nem küldi el a srácot egyenes módon, hanem várja, hogy magától kopjon le, hogy majd rájön magától, hogy ő nem akar semmit tőle. Persze eközben a csaj adja a jófejet, az empatikust. És ezt úgy képzeld el, hogy vannak olyanok is, akik olyan közvetlenül és törődően viselkednek, mintha szerelmesek lennének.

Az ilyenek után csoda ha még akkor is nagyon óvatos vagyok már, ha a csaj mosolyogvs, nekem örülve társalog velem?

2015. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok buták,nen ribik,nem is rossz emberek csak nem tudjAk hogy ezzel meg is bántják a fiut,de ha tudják is megpróbálják kerülni,tehát itt ők a gyávák.Az is fájna a fiunak ha elutasítanád de máshogy meg kínlasztanád...
2015. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Ha belém szerelmes lenne valaki nem azt várnám el hogy rogton! Hat en szeretleeek! Hanem hogy udvaroljon!! Szerintem abba meg senki se halt bele. Viszont a lanyoknal nagyon sok plusz pontot kapnal erte😉. De manapsag ....
2015. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A lányok hiába adnak jelet, ami nekünk teljesen egyértelmű, az a fiúnak lehet fel se tűnik

Vagy nem merik mar komolyan venni a jeleket.

En is mar félreértelmeztem nem 1x a fiú viselkedését es persze nem lett semmi a dologból, egy újabb pofára esesen kívül.


Szóval a fiúk lehet ugyanúgy ezért nem mernek kezdeményezni. :)

2015. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Először is vannak kivételek én sose féltem megkérdezni elmondaniw bármit is. Amugy attol felnek a srácok hogy visszautasitjátok mint mikor nem irtok vissza facebookon... De én ezzel ugy vagyok ha visszautasitja mehet egy másik és igy tovább mig megnem találom a legjobbat
2016. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam gyávának, ha úgy látom, hogy van értelme, szoktam kezdeményezni (ha látszik, hogy le se szar a csaj, akkor minek "menjek házhoz a pofonért"?). De meg tudom érteni, akik belefáradtak a dologba. Csak a tényeket nézve, a próbálkozásaim az elmúlt években eredménnyel:

- Próbálkozás Facebookos ismeretség után, randirahívás, eredmény: nem bunkó visszautasítás

- Próbálkozás sulis ismeretség után: nem bunkó visszautasítás, aztán egy kellemetlen csapatverseny közösben

- Másik sulis próbálkozás, randira hívás: siker, ez az ellenpélda, ami nem végződött rosszul

- Nagy segítség egy csajnak, aztán próbálkozás (közben az előzővel vége lett): "nem akar ismerkedni"

- Eddigi randihívások mind fb-n történtek, ezután 1. próbálkozás élőben: udvarias visszautasítás

- Próbálkozás egy régi barátnál: siker, járás, aztán szakítás 4 hónap múlva, se barátság, se szerelem

- Próbálkozás egy sulis csajnál, élőben: előbb pozitív válasz, majd pár nap múlva, időpontfixáláskor meggondolja magát, csalódás

- Próbálkozás másik sulis csajnál, komoly pozitív jelek után (korábban nem voltak ennyire komolyak), igent mond, majd a randi legelején közli, hogy nem akar pasit, de maradjunk barátok

- legutolsó "sikersztori": meghívás randira sulis ismerőst, eredmény: eddigi legudvariasabb visszautasítás, plusz barátzóna, amivel persze csak a lelkiismeretét nyugtatja mindkettőnk, úgyis tönkremegy a barátság is

Hát ezek után csoda, hogy még próbálkozok, de úgy döntöttem, visszafogottabb leszek és még több jelre várok, próbálva nem félreérteni a baráti dolgokat... Most ezt lehet gyávaságnak nevezni, de mint a tények mutatják, talán többre megyek ezzel.

2016. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Fiúk miért vagytok gyávák?" Na majd ha neked kell egy csomo pofára esés után odamenni egy lányhoz akkor kérdezz ilyet. Főleg hogy azok az "utalások meg jelzések" felét félre érted vagy nem tudod hova tenni (mert persze olyat is ismerek hogy "jaaaj nem tetszik a srác de nem akarom megbántani ezért ugy teszek mintha. Nem érdekel hogy én most egy terrorban tartom őt. Így megnyukszik a lelkiismeretem." Pont ez van egy barátommal is per pill és rühellem ha ezt csinálja valaki).


Ne érts félre! Vannak infantilis fiuk is persze. De 10ből mondjuk 1 ilyen van.


Ezeket nem rossz indulatbol irtam, nem akarok senkit sem bántani. De aki magára ismert az gondolkozzon el ezen....

2016. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!